Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs "senkim"?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. még soha nem volt barátnőm...

szeretek focizni... (végülis minden sportot szeretek)

nem cigizek nem iszok nem járok bulizni...

szerintem kedves is vagyok a lányokkal..

és szerintem nem is vagyok olyan undorító hogy SENKINEK ne "jöjjek be"


2011. ápr. 7. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na na na azèr ne kezdj el cigizni meg inni mer màsok is csinàljàk ök nem menök hanem hüjèk de szòrakozni jàrj el abbòl mèg jò is lehet
2011. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

22:49

Nem azért írtam h elkezdje, csak rá akartam világítani mi számít "menőnek" a mai világban.

2011. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha még 5-6 év múlva is ez lesz a gondod, akkor lesz gond igazán. Abban semmi különös nincs, ha egy 16 évesnek nincs párkapcsolata, bár biztos rossz lehet, ha szeretnél.
2011. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Menj, keressssszd meg a drágassszzzzágoot!!! Nem fog elééééd szzéétáálni a drágasssszzzág!!
2011. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ilyen korban még sok lányt csak most kezdik el érdekelni a fiúk. Persze majd felüknek már a szüzességük sincs meg, engem momentán a halálba kergetnek a "barátnőim"(pl ilyenek beszólnak h apáca leszek meg stb.), mert hogy mindegyiknek volt legalább 5-6 pasija, az egyikük meg már a szüzességét készül elveszteni... De engem nem érdekelnek. Nem fogok megváltozni miattuk, és csak azért bepasizni hogy ők ne piszkáljanak!! Te is tégy így! Ne cigizz, ne piálj! Én rá sem néznék egy ilyen pasira!

l/15

2011. ápr. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!