Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs "senkim"?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. még soha nem volt barátnőm...

szeretek focizni... (végülis minden sportot szeretek)

nem cigizek nem iszok nem járok bulizni...

szerintem kedves is vagyok a lányokkal..

és szerintem nem is vagyok olyan undorító hogy SENKINEK ne "jöjjek be"


2011. ápr. 7. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
próbáltál már kijönni barlangodból Szmeagol?
2011. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 19 vagyok, még mindig egyedül... (fiú)
2011. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát engem ez nagyon bosszant...
2011. ápr. 7. 22:27
 4/15 anonim ***** válasza:

jajmár, 16 vagy... 21 évesen jöttem össze első barátnőmmel, még mindig vele több mint fél éve :)

türelem, addig szórakozz amig ráérsz, egyetem és barátnő mellett nemnagyon marad idő másra :)

2011. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a ponTY !
2011. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szamóca. ***** válasza:

:DD szmeagol :D


egyébként talán ha semmit nem csinálsz csak focizol... közben nehéz ismerkedni...

2011. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De amúgy tényleg gondolj bele szerintem magadtól is rájössz, nemtom mért itt kell kérdezgetni ! nem fog berepülni a kis vájatod bejárati résén a nőstény Szmeagol!
2011. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1. a lányokért meg kell dolgozni.


2. az igaz, ha csak focizol, nehéz lesz összejönni vkivel, egy kicsit el kell járni bulizni, nem feltétlenül discoba, de legalább egy-két házibuliba...úgy lehet ismerkedni


3. 16 az semmi...nekem az első komoly barátom 21évesen volt...nem érzem, hogy veszítettem volna emiatt vmit...

2011. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Benne van a kérdésben a válasz. Nem cigizel, nem iszol, nem jársz bulizni. A te korosztályodban sajnos ezek a dolgok kelenek ahhoz, hogy "menő" legyél.
2011. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mert 16 éves vagy. Én lányként 16 év körül voltam, amikor úgy egyáltalán érdekelni kezdtek a fiúk nem csak plátói szinten, és ugye ebben a korban főleg a 2-3 évvel idősebb fiúkra buknak a lányok. Ez nem azt jelenti, hogy esélyed sincs, de a lányoknak is csak 15-16 évesen nyiladozik a szemük és először nem a saját korosztályukban keresgélnek.

Igazából nem neked kéne a lányokra várni, hanem ha tetszik egy lány, akkor ismerkedj meg vele, beszélgessetek és akkor nagyobb esély van rá, hogy számításba vesz.

2011. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!