Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nincs senkim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nincs senkim?

Figyelt kérdés
Július elején véget ért egy hosszú távú kapcsolatom, és már nagyon vágynék valakire, de esély sincs rá, hogy legyen, mert nem figyel fel rám senki. Amikor meg van barátom, egy csomóan akarnak velem összejönni! Akkor persze érthetően elutasítom. Ilyenkor miért nincs senki?
2010. nov. 28. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok vele.. Borzasztó. :S

Neten kereshetsz a megyédben vagy körülötted élő emberek közül valakit és ismerkedhetsz.

2010. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok híve a netes társkeresésnek :S
2010. nov. 28. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan vannak így :(


Járj több közösségi helyre és majd csak lesz valaki ;)

2010. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz, hogy tellik a napod, hány éves vagy?
2010. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kisvárosban lakok, dolgozok, és 22 éves vagyok
2010. nov. 28. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:

J válasza


5 hónapja és így ki vagy akadva?

Azért mert látszik a kisugárzásodon a boldogtalanság ez valami önerösítő folyamat.

2010. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak rólam lenne szó. 22 éves, dolgozom, és már hiányzik egy hosszú kapcsolat után, hogy legyen valakim. Szervusz sortárs, üdv a klubban.
2010. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ez így van ha van valakid akkor kellesz mindenkinek ha nincs senkid akkor nem kellesz senkinek!Egyébként hol laksz ?
2010. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!