Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy együtt vagyunk a barátnőmmel 4 hónapja nemsoká , és valahogy teljesen elmúlt a "szerelem" ill. fellángolás részemről...

Ő még nagyon szeretné a kapcsolatot, és mondta is mennyire szeret. (gyáva voltam, nem hoztam fel neki a témát, hogy én már nemnagyon)

Szakítani nem szeretnék vele, mert összetöröm lelkileg tuti, és pár héten belül fontos vizsgái lesznek....Nem akarom elcseszni hogy miattam ne sikerüljön neki, mert épp előtte nap dobtam...

tartsak még ki mellette addig? vagy hogy legyen.

MErt legküzelebb tuti má meg is kell d*gnom mert még nem volt, és ha visszakozok, biztosan maga alatt lesz hogy nem elég szép vagy stb stb.

Valahogy minnél fájdalommentesebben szeretném ha szakítanánk...

Ennyire bizonytalan még sosem voltam, hogy nem tudok dönteni egy csajjal kapcsolatban. Előző kapcsolatoknál valahogy mindig megéreztük, hogy nem illünk össze, és nem fájt egyik félnek sem annyira a szakítás de most...:S

19/F

19/L


2011. ápr. 7. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem húzd ki a vizsgák végéig... a lefekvést is valahogy húzd el valami olyan ürüggyel, ami nem túl átlátható. Jobbat nem tudok tanácsolni, de az tény, ha most elmondod, akkor ki lesz.

20/F

2011. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld kihúzni. A két rossz közül ez a kevésbé rossz.
2011. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát a vizsgákig mindenféleképpen maradj szerintem vele!!
2011. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaja, ne b@assz ki vele, valahogy csak kibírod a vizsgákig.
2011. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát tényleg a vizsgák végéig próbáld kibirni melette mert ha szakitasz addig nem igen fog sikerülni neki.és a szexet mellőzétek valahogy.mond meg neki hogy rosszul érzed magad v vlmi iesmit.
2011. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Maradj vele és vizsgák után szakíts.

Velem szakított a barátnőm a főiskolás vizsgáim előtt és egyszerűen totál rosszul sikerült minden, annyira nem volt életkedvem.

2011. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!