Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem? . Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? . Teljesen tanácstalan vagyok!? . Pasi ügy. Kort és nemet írjatok.

Figyelt kérdés

Szóval van egy 30éves pasi aki udvarol nekem..(mellesleg van b.nője, plázacica tipusú)mostanában sokat beszélgettünk.. elmondta, hogy már nem olyan jó a mostani kapcsolata.. meg ilyenek...

Elkezdtünk intim dolgokról beszélgetni msn-en... eddig még semmi baj nem lenne.. de vmelyik nap egy ilyen "Őszinteségi roham" jött rá.. és elmesélte hogy van egy hölgy akit szeret meg a hölgy is őt.. de nem lehetnek együtt több okból....

Erre megkérdeztem, hogy akkor miért próbálkozik nálam (21éves) azért hogy csak legyen vki....? S a válasza az volt, hogy nem... sokkal több annál..

Hozzátennék annyit, hogy a pasi gazdag, jóképű,csajok kedvence tipusú (bárkit megkaphatna)... meg ilyenek.

míg én.. hát egy átlagos.. egyszerű, kismellű, semmi extrás csaj vagyok... Akkor most mit akar?


2011. jún. 1. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
De azt is elmondta,hogy az a holgy te vagy?Vagy csak te gondolod?
2011. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
oszinte leszek.szerintem nem komoly kapcsolatott mert mint irtad is helyes jo kepu stb...barkit meg kaphatna.ne dolj be neki.mert a vegen bele szeretsz es te maradsz hoppon.csak jot akarok neked.ja es ne felejcsd el hogy 21 eves fiatal csajszi vagy es nem hulye .ne engedd magad at palizni meg egy ilyen ugymond machonak sem.tapasztalatbol irom.es minden pasi igy kezdi vagy nincs b noje mert most lett vege vagy haaaat nem tul jo a kapcsolatom.de csak azert hogy masokat szeditsenek.ezek a pasik .tisztelet a kivetel.
2011. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben nekem is jól esne hogy udvarolgat de a körülményeket illetően nem biztos hogy szerencsés lenne viszonyba bonyolódni. annyi gond előjöhet egy kapcsolatban, de ha már az ember az elején tudja a nehézségeket akkor talán egy nagy csalódást megspórol magának. de ha esetleg egy laza kaland megfelelő lenne számodra akkor vágj bele. (aztán lehet még jól is elsülhet....)
2011. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
felejtős..
2011. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem is hasonló a véleményem.. s még annyit , hogy a hölgy akiről szó volt, hogy szereti meg viszont az nem én lennék... hanem egy másik csaj...


de én már végképp nem értem akkor.. elmondja, hogy van b.nője, akit nem szeret.. elmondja, hogy van vki akit szeret, de nem lehet vele... és közben még próbálkozik nálam is?? fura.. nekem legalábbis.. mert ha csak szexet akarna. akkor nem mondaná el öszintén ezeket nem?

2011. jún. 1. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyan, hagyd a francba.. komolytalan a pasi :(
2011. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen.. lehet jobb lesz, ha hagyom.. köszi a megerősítéseket.... bár érdekes egy helyzet... köszönök mindent... ha vkinek még van vmi jó ötlete várom :)
2011. jún. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!