Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bennem a gyűlölet. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bennem a gyűlölet. Hogy küzdjek ellene?

Figyelt kérdés
Röviden: Egy általam imádott lány,aki egy bombázó összejött egy másik sráccal. Úgy gondolom,túl jó neki az a lány. Én jó,ha két szót beszéltem a lánnyal. Már párszor elképzeltem,hogy miként ölöm meg a srácot.
2011. ápr. 7. 13:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Fizikálisan nem vagyok a helyzet magaslatán. Szóval a légynek sem tudnék ártani. Meg nem vok egy gyilkos hajlamú ember.
2011. ápr. 7. 14:42
 12/27 anonim ***** válasza:
akkor te egy puhány ideggyenge vagy.. még jó hogy nem 130 kiló 2méter 10 centi mert akkor félnék tőled nehogy ideérj.. de így inkább pihend ki magad
2011. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Sok bennem a gyűlölt. Hát,na. Van ez így.
2011. ápr. 7. 15:09
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

AZ az igazság, hogy magadat gyűlölöd, mert nem tettél semmit, most pedig már késő. Csak nem ismerted be még magadnak.

De öngyilkosnak sem kell lenni. :-)

2011. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Talán igazad van.
2011. ápr. 7. 15:16
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Minden nőnél van jobb nő

Minden bajnok legyőzhető

Minden hiány pótolható

Minden minden minden eladó

2011. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Na,persze. :S
2011. ápr. 7. 15:58
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a szép, hogy nem is kezdeményeztél a lánynál, ő élte csak tovább az életét és megismerkedett valakivel, akivel összejött...de persze ezért a lány hibás és a fiú, amiért így kitoltak veled. Hát apám neked tényleg segítség kell. A legszebb, hogy ilyeneket mondasz úgy, hogy még szerelmes sem vagy...mi lenne akkor, ha már az lennél? -.-
2011. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Én szeretem azt a lányt. Nagyon. Csak nem volt bátorságom,hogy tegyek bámit is. Lehet,nem lett volna esélyem nála.
2011. ápr. 7. 16:41
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pihenj egyet. De tényleg, rengeteg csaj van még rajta kívül, és az is lehet hogy nem is ő lett volna az igazi... Rá fogsz jönni hogy nem minden a külsőség, egyszer már én is megtapasztaltam.


19/F

2011. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!