Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki felhivott és azt mondta hogy meg akar ismerkedni velem annyira nem is lakik messze, De még nem is láttam csak telefonon beszéltunk de már szerintem belém van zugva (nem vagyok beképzelt) Azt mondta hogy járni akarna velem, Dehát még nem is láttam, csak ma beszéltem vele.
2011. ápr. 6. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, nagy baj nem történhet.
2011. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát igen elösször találkozz vele ha tetszik neked akk összeszeded ha nem akkor meg megmondod neki h bocsi de ez nem fog összejönni!! vagy ahogy akarod egyszerű!!!
2011. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem KÖszi:)
2011. ápr. 7. 08:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!