Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem kellek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nemrég ismertem meg és nemtudom eldönteni, hogy mit szeretne. Még csak párszor találkoztunk, hogy jobban megismerjük egymást, de még nem kérdeztem meg tőle hogy szeretne-e tőlem valamit.A legutóbbi találkozás óta beszéltünk telefonon, meg msn-en...... de olyan más lett. Mintha már nem is érdekelném., viszont már megbeszéltük a következő találkozót. Miért van ez?? még ad egyutolsó esélyt vagy mi?, vagy azt akarja, hogy mindenképp én kezdeményezzek.
2011. ápr. 6. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem adtad át neki véletlenül a kontrollt?
2011. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Halgass a megèrzèsedre

szerintem csak ki akar hasznàlni

2011. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!