Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt komolyan szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt komolyan szakítanátok?

Figyelt kérdés
Van egy friss kapcsolatom. Nem sikerült a szex, kétszer sem állt fel. Most emiatt akar velem szakítani a csaj? Szerintem ezt megkellene értenie és türelmesnek kellene lennie, ehelyett teljesen megfordult és támadni kezd, hogy nem így ismert meg, nem ebbe az emberne szeretett bele, ebbe a kis határozatlan valakibe. Szerintetek? Érdemes futnom utána? Halálosan beleszerettem.
2011. ápr. 6. 19:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy valaki megért. Igen nagyon izgultam, hogy teljesítsek neki, de szerintem csak egy impotens kis fa*nak gondol aki nem tudta megk*rni csak úgy.
2011. ápr. 6. 21:21
 12/15 anonim ***** válasza:
az én barátomnak se állt fel rendesen az elején, aztán meg egyszer el is élvezett mielőtt berakta volna. de eszembe nem jutott volna emiatt szakítani. szerintem nem szeret a lány. ha szeretne, megértené
2011. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a lány egy önző kis dög. Személyes sértésnek veszi a nagy egójában, hogy nem állt fel egy srácnak azonnal, ha a csaj engedélyt adott a megfektetésére. Kb. így érzi a barátnőd. Ilyen személyiséggel hogy az istenbe akarsz valamit kezdeni, együtt lenni? Tazsító, ahogy az egyik válaszoló is a remek kis kommentjével, 25 éves létéra, ráadásul N, mint nő, jah, ahhoz még érni kéne érzelmileg -.-


Igen, jobbat érdemelsz. Igazából az lenne a helyes, ha a viselkedése miatt lenéznéd.

Az viszont téged tesz szánalmassá mások, pl. a csajod szemében, hogy utána még "kapálózol", nyalizol, ragaszkodsz.

2011. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bocs, gyorsan írtam.


Még egyszer, tegyél le arról a lányról, mert magadat alacsonyítod le, ha egy ilyennel akarsz maradni.

2011. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki azt,h:"Nézdd cica!Jobb lenne,ha nem csak néznél,hanem segítenél is,mert annyira nem izgat a látványod,h szinte már taszít,szóval szopsz vagy mész?" :P

Na jó,most őszintén!Ez a csaj egy SEMMI!Nálunk először nem jött össze a dolog,nem erőszakoskodtam,és belejött idővel.Később kiderült,mert idővel elmesélte,h azért volt,m az exe impotensnek tituálta és emiatt annyira stresszelt szex előtt és közben,h most akkor nehogy én is ilyeneket mondjak róla... Az ilyen nők KURVÁK!!! Senkinek nincs szerintem joga ahhoz,h elvegye egy másik ember szexuális (v másmilyen) önbizalmát!

L/23 (ő meg 26/F)

2011. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!