Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na arról van szó hogy én 19 éves fiú vagyok és MSN-en felvett egy csaj (12) éves és beszélgetni kezdtünk nem is volt addig baj míg be nem vallotta hogy tetszek neki. És nem tudom most mit tegyek. kérlek segítsetek. csak normális válaszokat kérek.
2011. ápr. 6. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
14 év alatt meg ne dugd!
2011. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Nagy a korkülömbség. Ráadásul, még kislány. Nem is értem igazán a kérdést. Esetleg nem volt még barátnőd?
2011. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele ha kedveled,ha nem akkor pedig mond meg ezt neki.7 év nem a világ akár lehet belőle valami ha mind2-en úgy gondoljátok,ne feled a te döntésed nem a miénk.
2011. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Légy a barátja de semmi több. Pl nekem is van egy msn es barátnőm (ha ez a jó szó) aki 11 éves én meg húsz, de tök normálisan el lehet beszélgetni vele. Nem zavar, hogy fiatal, csak kicsit kell ügyelni, hogy nem írhatsz akármit.
2011. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!