Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ott hagyjam érte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ott hagyjam érte a barátom?

Figyelt kérdés
Hát már egy éve ismerem a csávót!Elég jóképű és hát nézni is szoktuk egymást egyszer dumáltunk is buliba is hívott de nem tudtam elmenni :( Azóta mindig a közelembe jár,köszön nem szól semmit de ha én megyek egy buliba ő mindig ott van meg hát ugye a haverjával járok ezért el is követett sok mindent h szakítsak vele mondjuk én a pasimmal mostanában nem jövök ki de nem tudnám megsérteni se!
2011. ápr. 6. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak Te tudhatod. Melyikükhöz vonzódsz jobban?
2011. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni! Aztán ha már nem szereted a barátodat, szakíts vele. Ezután jöhet a másik fiú, ha még mindig tetszik.
2011. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne ott hagyd, hanem itt.

Amire te gondolsz, az az otthagyni.

2011. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!