Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátom nem kedveli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom nem kedveli mostani barátnőmet? Mit tegyek? Ezért hagyjam ott barátnőmet?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy lánnyal...és legjobb barátom akit már 16 éve ismerek nem ekdveli..ha baráti társaságba vagyok és ketten összetalálkoznak akkor az a vége h oltják egymást......mit csináljak?
2009. jún. 26. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
magyarázd el mindkettőnek, hogy te ezért vagy fontos, te meg amazért, és ne tegyék ezt veled, mert mindkettő fontos neked, és elvileg te is fontos vagy nekik, szóval legyen mindenki mindenkire tekintettel...
2009. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igazad van...de sajnos nem folyásolhatom be a saját véleményüket egymásrol:(
2009. jún. 26. 17:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezért ne hagyd ott a barátnődet! Próbáld meg úgy szervezni a programokat, hogy ők ketten ne találkozzanak egymással. És ne foglalkozz azzal, ha az egyik uszítani akar téged a másik ellen, mert annak nem lesz jó vége!!

Amúgy lehet tudni, hogy miért utálják egymást?

Mert az én mostani barátom legjobb haverja azért utál engem, mert nem akartam összejönni vele 1 éve.:D Aztán pár hónapra rá jól leoltott, leribancozott, és elmondott mindennek, meg hogy csúnya vagyok, sosem lesz pasim, és most a legjobb haverjával járok.:/:) Remélem nem fog ezért dobni a barátom, mert én imádom(L):(:).

úgyhogy jó lenne a végére járni, hogy miért utálják egymást.

2009. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne a haverod befolyásoljon abban, hogy kivel jársz. És akkor ez ,hogy fog működni? A haverodnak nem szimpatikus egy lány, akkor szakítasz vele?
2009. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát szimplán csak haveromnak nem ez az ideálja és ezuért kineveti , megjegyzéseket tesz stbstb...mondtam már neki h azért nem kellene......de hát nem értem el vele sokmindent.....nemtudom egyszerüen nem érzem magam jol mert haveromnak nincsen jo véleménye bnömröl...és egyszerüen csak azt akarom h kedvelje...vagy legalább viselje el
2009. jún. 26. 17:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátod lehetne tekintettel arra, hogy a bnőd, és már csak ezért is kedvesebb lehetne vele. Nekem is van barátom, és egyáltalán nem szimpatizálok a barátaival, sem ők velem, de mostanában valahogy másképp viszonyulnak hozzám, gondolom a barátom miatt. De ilyen miatt szakítani valakivel, hát...
2009. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgasd ez miatt magad. én is így voltam hasonló helyzetbe nagyon nem birtam a legjobb haverom csaját.

De ezután sok időt töltöttünk eggyütt és nagyon megkedveltem. 18/F

2009. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nemtudom, nagyon szarul érzem magam...:( egyszerüen nemtudom mit gondoljak vagy mit tegyek..ilyen helyzetbe még nem voltam....és most össze is vesztem haverommal...mert bnöm nagyon tahó volt vele....
2009. jún. 26. 17:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

2 eves kapcsolatomnak ezert lett vege. Mert a baratom baratai nem birtak. sokan irigyek voltak rank, soknak meg egyszeruen nem voltam szimpatikus. Es csaj szemszögből mondom, h nehez volt feldolgozni, h tényleg emiatt képes valaki otthagyni a barátnőjét. Végul én szakitottam mert nem birtam amik voltak. Most viszont úgy néz ki h egy év után rájött, h mennyire szeret,és nem tud lenni nélkulem.


egy masik sztorim a baratokkal amit en megjártam, az volt, amikor 18 éve ismertem a legjobb barátnomet, és leitatta és bebujt az akkori baratom alá. Na ennyit az igazi barátságrol.

Nem mondom h kételkedj a barataidban, de szerintem eloszor dontsd el h mennyire tetszik neked a lany.

s ha látod h tényleg ugyes és megfelel a te elvárásaidnak stb. Akkor ne hagyd ott ekkora baromságert.

Előbb utobb egszokjak egymast.:)

Na meg a legfontosabb, hogy TE donts magadnak! Ne hagyd h a barataid befolyasoljanak. Sok serencset

2009. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a lányt kemény 3 napja ismerem..... legujjab sztori ugy kezdődött h elmentünk fürdeni(ma délután , Balatonlellén lakom) és ugy beszéltük emg h barátaimmal találkozunk 4 kor és elmegyünk együtt....elkezdett esni...és behuzodtunk 5 en egy kis kocsmába és dohányoztunk beszélgettünk stbstb..és hát haverom szokás szerint megjegyzéseket tett és enyhén diszkréten kinevette bnömet...bnöm erre mondta neki h "kuss" ..erre haverom berágott és egész véágig pofákat vágott mint egy besértődött kisgyerek......végül pedig közölte velem h mennyire tahó bnöm van.......na mostmár tényleg nemtudok mit csinálni...ez ma történt....
2009. jún. 26. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!