Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

Előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Sziasztok!

Tegnap telt le a 3 hét. Én vettem rózsaszirmokat meg mindent, nagyon bekészültem. Reggel fel is hívott de azt mondta nem tud feljönni Pestre mert nincs pénze majd pénteken. Mondtam neki hogy akkor kimegyek elé és fizetem az útját. Erre az a válasz jött hogy nem akar átjönni hozzám. Felhívtam de a barátnője vette fel hogy majd visszahív, de most valami van. Hívott is de nem tudtam felvenni, visszahívtam és az iskolaorvos vette fel, mert matek órán elkezdett sírni meg remegni, izzadni és elájult. Délután felhív ennyiben maradtunk. Fel is hívott, megbeszéltük hogy pénteken feljön Pestre. És azért lett rosszul mert nem tudott feljönni és erőszakoskodtam kicsit. Megkérdeztem hogy egy kicsit hiányzom e neki, hogy a szívében egy kicsit benne vagyok e még és hogy elhiszi e hogy tudok olyat mondani amin meg fog lepődni. Mindenre igennel válaszolt!

Én írok egy füzetet amiben van egy napló minden napról és a végén egy levél amiben leírom a gondolataimat és hogy mit szeretnék kérni tőle! Ezt remélem elolvassa pénteken és rábólint a kérésemre.

Szerintetek van még remény?


2011. ápr. 6. 14:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Igazából én megtudnék változni. Nem olyan eget verő nagy változásokról van szó! Csak az kéne hogy ezt majd el tudjam neki mondani és bízzon bennem annyira hogy egy lehetőséget adjon!
2011. ápr. 6. 20:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kell és nem is szabad neki elmondani h meg akarsz változni. Előbb kezdj neki, és szakítsd meg vele a kapcsolatot. Mikor már jelentős a változás valahogy vmi hülye ürüggyel vedd fel vele ismét. A véleményedből, dolgokhoz való hozzáállásodból szűrje le h mivan...
2011. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!