Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

Előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Sziasztok!

Tegnap telt le a 3 hét. Én vettem rózsaszirmokat meg mindent, nagyon bekészültem. Reggel fel is hívott de azt mondta nem tud feljönni Pestre mert nincs pénze majd pénteken. Mondtam neki hogy akkor kimegyek elé és fizetem az útját. Erre az a válasz jött hogy nem akar átjönni hozzám. Felhívtam de a barátnője vette fel hogy majd visszahív, de most valami van. Hívott is de nem tudtam felvenni, visszahívtam és az iskolaorvos vette fel, mert matek órán elkezdett sírni meg remegni, izzadni és elájult. Délután felhív ennyiben maradtunk. Fel is hívott, megbeszéltük hogy pénteken feljön Pestre. És azért lett rosszul mert nem tudott feljönni és erőszakoskodtam kicsit. Megkérdeztem hogy egy kicsit hiányzom e neki, hogy a szívében egy kicsit benne vagyok e még és hogy elhiszi e hogy tudok olyat mondani amin meg fog lepődni. Mindenre igennel válaszolt!

Én írok egy füzetet amiben van egy napló minden napról és a végén egy levél amiben leírom a gondolataimat és hogy mit szeretnék kérni tőle! Ezt remélem elolvassa pénteken és rábólint a kérésemre.

Szerintetek van még remény?


2011. ápr. 6. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Remény mindig van:) Ha teheted lepd meg valami virággal, csokival vagy vidd el valami különleges helyre aminek örülne, esetleg tropicárium, állatkert.

Sok Sikert:)

18f

2011. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Remény az van. De hogy mi a valóság nála, azt sajna nem lehet tudni.
2011. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Sziasztok!

Tegnap telt le a 3 hét. Én vettem rózsaszirmokat meg mindent, nagyon bekészültem." 1. hiba. Látja h vissza akarod kapni. Nem szabad tudnia. Lássa azt h nem érdekel téged. Az ilyen rózsaszirmos meg virágos dolgokat pedig felejtsd el. A valóság az h ezzel nemhogy nem imponálsz egy nőnek, de még el is riasztod.


"Reggel fel is hívott de azt mondta nem tud feljönni Pestre mert nincs pénze majd pénteken." Kamu, kifogás. Szerintem egyértelmű.


"Mondtam neki hogy akkor kimegyek elé és fizetem az útját. Erre az a válasz jött hogy nem akar átjönni hozzám." Mondtam... Megint hüly*n viselkedsz. Kimutatod h vissza akarod kapni, tepersz utána. Sőt a pénzeddel próbálod lekenyerezni.


"Felhívtam de a barátnője vette fel hogy majd visszahív, de most valami van. Hívott is de nem tudtam felvenni, visszahívtam és az iskolaorvos vette fel, mert matek órán elkezdett sírni meg remegni, izzadni és elájult." Sztem ez is kamu. Ne hidd h miattad van rosszul.


"Délután felhív ennyiben maradtunk. Fel is hívott, megbeszéltük hogy pénteken feljön Pestre. És azért lett rosszul mert nem tudott feljönni és erőszakoskodtam kicsit." Látod, még a végén te leszel a g*ci.


"Megkérdeztem hogy egy kicsit hiányzom e neki, hogy a szívében egy kicsit benne vagyok e még és hogy elhiszi e hogy tudok olyat mondani amin meg fog lepődni. Mindenre igennel válaszolt!" Akkor miért nem akar veled találkozni?


"Én írok egy füzetet amiben van egy napló minden napról és a végén egy levél amiben leírom a gondolataimat és hogy mit szeretnék kérni tőle! Ezt remélem elolvassa pénteken és rábólint a kérésemre." Ne tedd! Gyávaságnak fog tünni, és szintén csak azt fogja látni h vágyakozol utána. Logikus érvekkel amúgy se tudod meggyőzni. A nők érzelmi szinten működnek, gondolkodnak. Am is csak hülyét csinálsz magadból.


"Szerintetek van még remény?"


Ha most azonnal változtatsz, és nem csinálsz több hülyeséget akkor még lehet. De nem azonnal...

2011. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az a baj h amit az ember ilyenkor tenni akar, teljes ellentéte annak, amit tennie kell. Tudom hülyén hangzik, de ha ezt a hozzáállást fogod folytatni, SOHA NEM FOGOD VISSZAKAPNI! Boccs. Nyilván oka van annak h elhagyott. Nem akar azzal lenni, aki vagy. Szóval ezért is változnod kell.


Ne keresd, ne hívogasd, hagyj neki békét. Ne lássa még a legkisebb jelét se annak h szereted, h kezdesz neki. Adj neki időt átgondolni. Azzal hogy zaklatod, csak még jobban ráerőszakolod az érzéseidet, és ő úgy fogja érezni h megfullad, ezért még távolabb fog kerülni. Csináld az ellenkezőjét annak, amit a szíved és agyad diktál. Ha nem keresed, egy idő után ő fog keresni. Lehet h 1 hónap lehet h több, de hidd el ő fog.

2011. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tuti módszer h keresel vkit azonnal. Ami fontos h legalább olyan jó csaj legyen mint ő, de ha jobb nála az még jobb. Láss csodát: Azonnal beindul az autómata: "miért voltam ilyen hülye, vissza akarom kapni ezt a pasit."
2011. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Panda Péter ***** válasza:
"Nem akar azzal lenni, aki vagy. Szóval ezért is változnod kell." Ebben az esetben viszont szivacs van, illetve inkább beletörődés. Ha nem illetek össze, akkor ez van, tovább kell lépni, ugyanis az ember alapvetően nem változik, ez van (lehet hurrogni).
2011. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha akar, tud. (Kognitív disszonancia) Csak fel kéne ismernie, hogy mi az amin változtatni kell, és előbb utóbb átíródnak a berögződött, hibás gondolati minták.
2011. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Panda Péter ***** válasza:
oké az egy dolog, de én azt a szót is odaírtam, hogy alapvetően. ez alatt azt értettem, hogy mentalitásban, temperamentumban, alaptermészetben nem változunk.
2011. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De ha felismeri, hogy mi az amit rosszul csinál, és megpróbál rajta tudatosan változtatni. Ellentmond önmagának, és máshogy dönt adott helyzetben, más értékeket követ, előbb utóbb megszokja, és az új "énje" felülírja a régit. Ez nem más mint egyszerű, tudatos önfejlesztés.
2011. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Panda Péter ***** válasza:
én ezt tök jól értem (és mellesleg az előbb is értettem, sőt, már az első hozzászólásnál sejtettem, hogy ez jön majd), én csak azt mondom, hogy ezt a tudatos önfejlesztést nem lehet bármilyen mélyre levinni (ergo a felszínen, meg valamennyire a felszín alatt lehet alkalmazni, de nagyon mélyen már nem, vagy csak nagyon-nagyon nehezen).
2011. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!