Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Fiúúúk

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Fiúúúk

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki állandóan nagyokat böfög ,és ez miatt utáltam ,vagy csak én vagyok ilyen?
2011. ápr. 6. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
xD
2011. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a lány tetszik neked igaz?
2011. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon csak engem nagyon idegesítt amikor ilyen ízetlen :) vagy nézzem el?
2011. ápr. 6. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:
1 ben biztos vagyok a nők (lányok) ne csináljanak ilyeneket f0leg ne ilyeneket xD a pasik ayok csinálhatnak xD
2011. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
am ez hülyeség hogy fiúk böföghetnek,ha lány böfög az meg undorító...ez természetes,még a kutyám is szokott böfögni,de én visszatartom,nehogy azzal szekáljanak:PXD
2011. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és akkor mivan... én szopatnám ráverném a böfögős kis szájacskájára
2011. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen természetes hát de mindenki előtt és hangosan az egy kicsit......
2011. ápr. 6. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilvánosan nagyokat büfögni egy fiútól is nagy neveletlenség nemhogy egy lánytól... Szerintem gáz.
2011. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!