Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne ha? Fiúúúk (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha? Fiúúúk (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

van 1 fiu az osztályba aki tok kedves velem meg mindig segit meg elmagyarázz mindent, de sztem szerelmes belem.. masok is mondtak hogy ugy nezz ram, meg tavaly 4-5 os volt 1 targybol most meg 2-3as mert ahelyett hogy a sajatjat irna kozbe segit nekem, meg ez a tanar is kerdezte hogy mivan vele hogy nincsennek ien jo jegyei :\


és ha megkerdezne hogy nem e talalkozunk vagy vmi iesmi és én elutasítanám akkor nagyot változna? nem lenne mar ilyen kedves velem? vagy hogy van ez?


2010. dec. 4. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
szerintem csak elkezdett wowozni.
2010. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vsz. bedepizne és még kevesebbet foglalkozna a tanulással

neked nem tetszik a srác?

2010. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:)) nem, azt tudom hogy tavaly még játszot, de kb fel vagy 1 eve nem is jatszik azzal
2010. dec. 4. 16:10
 4/8 Moszuke ***** válasza:

lol de kis g*ci vagy:)))

az lenne hogy:

igen, ha visszautasítod túlteszi magát rajtad nem fogja tovább nyalni a segged és ismét jó tanuló lesz.


bazze.. te most kajak azon filózol hogy elhajtsd vagy élvezd tovább azt hogy a seggedbe lóg.. /a helyes és helytelen de kényelmes között vacilálsz/..

:))))))) nagyon jó látni hogy milyen gondolatai vannak az embereknek

komolyan ez most jól esett:P

tégy belátásod szerint, tök mind1 mi mit mondunk nem hallgatsz ránk.

2010. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nemet a nem tetszikre írtad?

akkor megszívta, viszont akkor minél előbb megmondod neki, annál hamarabb kiheveri

2010. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a nemet a wowra irtam :)

de igazabol mint pasi nem tetszik max mint barát.. de ha elutasitom akkor ugye lottek a baratsagnak mert csak azert ilyen kedves velem mert szerelmes belem..

2010. dec. 4. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ez önzés vastagon :(
2010. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fél éve én is ilyen nyomorult és szerencsétlen voltam, mint ez a srác most.


Pont ugyanez volt, állandóan ott voltam a lány mellett és barátok lettünk. Aztán elhívtam valahová, de nemet mondott. Egy rövid ideig rossz volt, de aztán túltettem magam rajta. Ma már rendes barátok vagyunk és ugyanolyan a kapcsolatunk mint amikor még belé voltam esve.

Szóval szerintem ha elutasítanád akkor egy kis ideig tényleg nem lenne melletted, de utána megint igen és már nem is lenne szerelmes.

2010. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!