Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúúúk! MIT ÉR A SZÉPSÉG ÉS A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúúk! MIT ÉR A SZÉPSÉG ÉS A RÉGI SZERELEM? Lent bőv

Figyelt kérdés

ha van most barátnőtök,és kezditek megszeretni,vagy úgy érzitek hogy már szeretitek,akkor ha feltűnik egy "régi" lány,aki csodaszép,és régen szerelmes voltál belé,akkor kicsit megérint titeket? vagy elgondolkodtok,hogy inkább jobb lenne veele? tegyük fel,hogy annyira nem vagytok szerelmesek.és régen ezt a lányt nem kaptátok meg. szép volt régen is,és most h újra látjátok még szebb.

ilyenkor mi lenne? csak próbáljatok belegondolni. fontos.köszii


2010. máj. 9. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt szoktam, hogy újra "felmelegítem" vele a kapcsolatot, mármint a régivel... És akkor az újnak tűnik. Kell a változatosság szerintem.
2010. máj. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem, ha van barátnőm, akkor nem törődöm más lányokkal.. És hogy még szebb? Hát, a szépség nem feltétlenül meghatározó! Én úgy vagyok vele, hogy egy lányban kívülről fogjon meg valami (pl nagy szemek, ilyesmi)... De igazából számomra a belső értékek fontosak. És az, hogy az a lány régről még szebb lett, az nagyon nem számít olyankor számomra. Nos, nálam ez így van... F/16
2010. máj. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:))
2010. máj. 9. 01:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint ha barátnőm van akkor valahogy a többi lányra nem figyelek, nem jön be. Ha az újat szereted és ö is szeret téged miért akarod eldobni? A szépség pedig nem minden.
2010. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ...mennyire volt fontos a "régi szép", és mennyire fontos a mostani....ezek szerint annyira nem vagy szerelmes a mostaniba, ha a régi ennyire megfogott...

A döntés a tiéd, szíved szerint cselekedj!De azért ésszel is, nehogy megbántsd a mostani barátnődet.

2010. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!