Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak hülyít?

Figyelt kérdés

Tudatosította bennem a bnőm hogy szeret de nagyon, de közbe a régi pasijának az üzenőfalára azt írja ki hogy "Szeretlek:$", olvasgatja fészen az üzieimet mert tudja a jelszavam, mondom viccbnől neki: "hát akkor én is olvasgatni szeretnék..." -> "a-a, már kivannak törölve:$"


Tuti hogy a 2 volt pasijának írt olyat hogy...

Nemtom de már 2 hete az az érzésem hogy még szereti az előzőt, és rettentően félek hogy vége lesz a kapcsolatunknak. :( (okot ad rá de szerintem nem veszi észre h mennyire zavar ez engem..)

Szerintetek csak hülyít? Volt már elég sok pasija (15 éves)


2011. ápr. 5. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tud hova ;)

ne találgatózz kérlek, és ne fb-n éld az életed. mindenkinek jobb lesz :)

2011. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ott élem de amikor otthonvagyunk használjuk.. a valóságban ölelkezünk puszizkodunk (száj is) és azt mondja szeret meg imád..
2011. ápr. 5. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek szerint nemcsak téged.valószinű hogy még ő sem tudja,kitől mit akar.
2011. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak féltékenyé akar tenni. Lehet, hoyg fél, nem szereted eléggé. Mond meg neki, hogy ez zavar téged és tisztázzátok.
2011. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!