Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyít, vagy mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyít, vagy mi? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
osztálytársam a srác, most ismertük meg egymást, kb 5 hónapja. haverok lettünk, lassan a legjobb barátok. de észrevettem, hogy állandóan néz órákon, nem bánja ha egymáshoz érünk, mindig jön beszélgetni szünetben, felhív magához, meg telefonálni szokott néha esténként, meg megszokta kérdezni, hogy lett e pasim, meg ilyenek. csak közben aztmondja néha hogy van barátnője, arról hogy milyen vagy hogy ki az arról nem beszél csak hogy van valaki, de közben meg ilyen kétértelműen beszél. szerintetek mi van? 15 évesek vagyunk. és bár nem mutatom, de nekem tetszik valamilyen szinten. mit csináljak?
2011. febr. 4. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én faggatnám a csajról,megkérdezném miért keress a nap minden percén,talán akar e valamit.
2011. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nemártana kimutatni hogy tetszik!(nem kell agyalni)
2011. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát de nem győzöm mutatni....már lassan az osztálytársaim is látják hogy nem véletlen....nem egyszer gyanusítottak meg minekt hogy járunk, mivel úgy viselkedünk.
2011. febr. 4. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
"és bár nem mutatom, de nekem tetszik" te írtad! úgyhogy nincs kec-mec ölelgesd, mosolyogj, adj a véleményére legyél nagyon nagyon kedves hozzá!!
2011. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!