Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kit hülyít? Engem vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kit hülyít? Engem vagy a pasiját?

Figyelt kérdés
Az egyik iskolatársam egy csaj szerelmes belém már vagy 2 hónapja, de van pasija. Azóta is irkál msn-en, meg suliba is mindig ott legyeskedik körülöttem. Eddig nem tudtam, hogy szerelmes, csak a barátnője mondta el, hogy oda van értem. De az a furcsa, hogy van pasija és mindig azt írja, hogy holnap is vele lesz meg így a pasija úgy a pasija, meg már nem is szereti állandóan róla beszél, gondolom féltékennyé akar engem tenni és felhívni a figyelmem, h nem szereti és más kéne neki nyilván én. De nem értem, hogy minek van vele 2 hónapja nem szereti, de még mindig vele jár. Most engem néz hülyének ezzel vagy a pasiját? Én már nem értem ezt a csajt... Inkább lennék magányos mint most, de akkor se járnék olyannal akit már nem szeretek! Nincs igazam?
2011. jan. 23. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj sajat magat nezi hulyenek.
2011. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én minden ilyen üzenetét továbbítanám a pasijának.
2011. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sztem mindkettőtöket hülyének néz de leginkább ő a hülye. ha ilyenre képes, és ez biztos hogy igy van, akkor a helyedben még mielőtt bármi kialakulna bennem elfojtanám a dolgokat, nem érdemes, csak csalódás lenne belőle. ennek folytán meg nem is érdekelne tovább a lány és hogy mit csinál a pasijával, azaz tiltanám (msn) és kerülném (suli)

üdv

2011. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!