Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mért csináltok ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mért csináltok ilyeneket? Ha lehet korral írjatok választ!

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel megismerkedtem nem olyan rég, találkoztam vele.. nagyon jól elvoltunk de nem volt semmi köztünk, de mondott olyan dolgokat amikből azt lehet hinni, hogy akar valamit,és úgy is viselkedett egy kicsit, erre kiderült, hogy van barátnője pár hete..

a barátaim szerint lehet, hogy nem túl komoly a csajjal és én jobban bejövök neki.. mert tényleg nagyon édesen szokott viselkedni..

viszont nekem meg olyan érzésem van, hogy csak játszik velem..

valaki azt mondta, csak 1 éjszakára kellek neki.. amit nem hinnék, mert akkor múltkor bepróbálkozhatott volna..!

szerintetek most mi van?

és mért csinálhatja ezt?

őt is megfogom majd kérdezni erről.. de kívülállók véleményére is kíváncsi vagyok!


2011. ápr. 5. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát vagy még nem tudja hogy mit akar, őt vagy téged, vagy mindketőttöket akar... 38/F
2011. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy nem egy monogám típus. Jól gondold meg.
2011. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja 24/F
2011. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele hazudott ès fog is ez csak egy jò tanàcs fogadd meg
2011. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Panda Péter ***** válasza:
ne légy naiv. ha a mostani nőjét így csalja, nehogy azt gondold, hogy téged nem fog.
2011. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!