Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék ezen?

Figyelt kérdés
Hatodik barátja vagyok egy lánynak és az előttem lévők lelkileg tönkretették, azóta nem bízik senkiben de még csak nem is mondaná, hogy szeret és negatívan gondolkodik magáról és rólam is negatívan gondolkodott. Részemről minden szeretetet megadok neki. Lesz valaha jobb is talán?
2011. ápr. 4. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Még ha te rendes is leszel vele, majd az utánad következő nem. Sőt sok sérült nő, igényli is ezt a fajta bánásmódot.
2011. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
amúgy meg érzem rajta, hogy szeret, ugyanakkor távolságtartó nagyon
2011. ápr. 4. 23:56
 3/12 A kérdező kommentje:
miért? emiatt nem hagyom el, mellette vagyok annyira, hogy ne a saját utamat járjam, hanem beadjam neki a derekamat és a nehezebbett válasszam. szeretem annyira
2011. ápr. 4. 23:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam h hagyd el... Egyszerűen csak azt, h a negatív tapasztalatok miatt berögződött mintákat, te nem írhatod helyette felül. Azt majd megteszi a kognitív disszonancia, bár nem tudom h ilyen helyzetben is képes-e a tudat korrigálni magát... Adj neki időt, és legyél vele. Amíg tart, addig tart, de szerintem ne remélj túl sokat....
2011. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ebből jó nem sülhet ki
2011. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy boldog mellettem, csak havonta elfogja egy negatív hullám, amikor nincs megelégedve magával ...
2011. ápr. 5. 00:10
 7/12 anonim ***** válasza:

00:02 Én nem igazán értek Veled teljesen egyet. //


Szerintem az a lényeg hogy " ne b*zd el " Tehát ha komolyan gondolod vele, ne hagyd hogy csalódjon benned. És ne adj rá okot sem. Szeresd, és légy figyelmes. Tény hogy nem egyszerű feladat, és ez nem csak rajtad múlik (hogy ki kecmeregjen a mélyből). Viszont Te lehetnél Egy támasz amibe kapaszkodhat. De persze ehez tényleg fontos az őszinteség. Ezt elérni idő. És az sem biztos hogy sikerülni fog. De ha szereted, akkor tarts ki amíg bírod. Ezt Te úgyis érezni fogod.

2011. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Egy dolgot azert tehetsz. Irod, hogy negativan gondolkodik rolad es onmagarol is. Azt nem valtoztatahatod konnyen, de nem is remenytelen. Pesszimista ember pesszimista a legtobb teruleten, de apro dolgokkal el lehet kezdeni a pozitiv gondolkodast. Egy bena pelda, "latod, milyen jo, hogy esik az eso, legalabb agyban maradhatunk, nezzunk filmeket, meg bujjunk ossze jol". Mondd neki, hogy mosolyogjon sokat, merthogy milyen szep a mosolya. Hatas-ellenhatas. A mosoly ellenhatasa is a mosoly, es a mosolygo lelket is felmelegiti.

Zagyva voltam bocsi, de biztos vagod, hogy mirol fecsegek.

2011. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez meg tipikus dolog a nőknél. Az Én barátnőm sincs sose megelégedve magával (...) :)
2011. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem fogja leélni az életét pasi nélkül. Engem is ért már hideg zuhany. Megtud benned bízni, ha látja rajtad.
2011. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!