Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék neki túljutni ezen? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit körülbelül már egy éve ismerek. Nagyon jó kapcsolat van közöttünk. Talán lehetett volna köztünk barátságnál több is csak amikor megismertem már jó ideje együtt volt a barátjával. A pasi már akkor is elhanyagolta, de ő kitartott mellette egészen mostanáig. Nemrég szakított vele, de elmondása szerint csak azért mert rá akarta bírni, hogy többet legyen vele, de ő csak rábólintott és azt mondta hogy már nem szereti.

Persze napokkal később rájött, hogy aligha talál magának még egy ilyen kitartó és hűsége lányt, ezért próbálja az egészet visszacsinálni.

Most a lány nagyon szenved, egyfelől azért mert nagyon hiányzik neki és fél hogy egész életére egyedül marad(pedig semmi oka nem lenne erre)...másfelől attól tart hogyha visszafogadja ott folytatódik minden ahol abbamaradt.

Próbáltam meggyőzni, hogy talál magának mást, meg hogy ha összejönnek megint már nem lesz ugyanolyan, de sokat nem segített. Én még mindig érzek iránta valamit, de ezzel nem akarom még jobban összezavarni.

Hogyan tudnék rajta segíteni? Ti mit javasolnátok?

Köszi!


2009. okt. 18. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Te szereted?

Mert ha igen, akkor azonnal mond meg neki, ne habozz! De azt is tedd hozzá, hogy nem fogsz rá úgy várni, hogy visszafogadja a volt pasiját és aztán kiderül mit akar.

2009. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az első hozzászólóhoz. Mondd el neki, hogy mit érzel.
2009. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy már megpróbáltam lebeszélni a volt pasijáról. Elég hülyén jönne ki, hogyha elmondanám mit érzek, úgy tűnne hogy csak azért mondtam amit mondtam hogy több esélyem legyen nála. Pedig nem így van. De lehet hogy túlságosan túlbonyolítom:S Nem tudom mitévő legyek
2009. okt. 18. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!