Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék ezen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám hogy egyszerűen nem merek leszólítani egy lányt, mintha félnék tőlük de szó szerint amúgy nem vagyok félős típus. Még akkor se merek szólni nekik ha tudom hogy én is tetszek neki inkább lelépek vagy valami utána meg verem fejem a falba hogy miért szalasztottam el egy újabb esélyt.. és eltervezem hogy következőleg menni fog de mégse megy ugyan ez játszódik le mondhatni minden nap. Még interneten se nagyon megy a dolog még akkor se ha nyomulnak rám. Nem tartom magam rossz pasinak és mások se nem ezért van ez nem tudom miért meg magyarázhatatlan számomra.. ahogy már leírtam olyan mintha félnék a lányoktól hogy mit fognak gondolni rólam mi lesz ha valami rosszul sül el. Fiúkkal szemben teljesen magabiztos vagyok stb.. nem úgy értem hogy meleg vagyok..

Kicsit hosszúra sikeredett, bocsi. Csak normális válaszokat létszíves.


2009. júl. 25. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz ott maradni akkor hívj egy barátodat és vele próbálj oda lépni;)
2009. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis alkoholt, DE NE SOKAT, az ad 1 kis önbizalmat, úgy menni fog. Ja és miután ittál 1 kicsit (1 feles/1 pohár bor/etc) kapj be 1 rágót vagy moss fogat, hogy ne érezze rajtad!
2009. júl. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az alkohol nem rossz ötlet,de ha így se megy akkor próbálkozz ,társaságban ismerkedni.. én jobban szeretek úgy ,mert a leszólítás nagyon nagy zsákba macska :)
2009. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!