Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme ennek a kapcsolatnak így?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én szakítottunk pár hete. 2 évig voltunk együtt. Ő 19 én 20. Ő egy buliban egy szaktársával csókolózott. Nagy nehezen megbocsájtottam, mert azt hittem, hogy bizonyítani fogja, hogy mennyire szeret, hogy újra megbízhatok benne. Pár napig éreztem is rajta az elszántságot, de aztán vége lett. Azt mondja, hogy csak a káposzta jó felmelegítve. De hiányzom neki, úgyhogy találkozni szeretne velem. De ne járjunk hivatalosan, hanem így lazábban. Nyáron meg ő hazautazik Erdélybe, így nem is tudnánk annyira együtt lenni. Meg azt is mondja, jobb ha lazábban folytatjuk, mert nyáron nem akarja érezni a hiányom. De szerinte majd ősztől talán újra összejöhet. Ez így meg kb 2 hete. De úgy érzem, nekem ez így rossz. Most hogy gondoljam. Van-e barátnőm, vagy nincs. Érdemes-e ebbe a dologba még energiát fektetni. Ha megismerkednék ezek után egy másik csajjal, hogy döntsek. Tanácstalan vagyok. Szerintem vagy teljesen együtt legyünk, vagy szakítsunk. De nehéz, mert szerelmes vagyok. Szerinte ő is az.
2011. ápr. 4. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele, hidd el tudom hogy nem egyszerű, de sokkal nehezebb ha még erre belemész egy lazábba, van még sok szép lány akit lehet szeretni hidd el nekem, méghozzá akikkel van jövőd is nem csak egy olyan aki megcsal aztán meg lazábban akar :S ez az én véleményem
2011. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tedd féltékennyé és kiderül mennyire szeret még szerintem.
2011. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát erre a lazább dologra meg amúgy mindig azzal jön, hogy már nem tudnánk úgy megerősíteni a kapcsolatunkat nyárig, ha utána is stabil maradjon. De szerintem ez hülyeség. Csak bizonyítania kellett volna. De nem tette.

Meg hogy most ez így neki kényelmes. Én meg mondtam neki, hogy ez számomra így szenvedés...:/

2011. ápr. 4. 23:27
 4/10 A kérdező kommentje:

23:26-os.

Mert abból hogy derülne ki mégis az?

2011. ápr. 4. 23:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálj te is lazítani a kapcsolaton, még ha legbelül mást is érzel. Ne add meg magad neki, ne alázkodj meg, ne lássa rajtad a gyengeséget, amikor együtt vagytok. Egy kicsit vedd "leszarom"-ra a figurát. Ismerkedj más lányokkal, keresd a társaságukat, éreztesd vele, hogy te sem vagy elveszett ilyen téren. Hidd el tapasztalatból beszélek, az én 2,5 éves kapcsolatom is nemrég ért véget és visszatekintve annyi mindenen változatnék... Egy picit taktikai játékot is bele kell vinni. Ha ráérzel a lényegére, akár teremthetsz lépéselőnyt is. Próbáld ki magad, ahogy sokan mondják: ÉLJ!
2011. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezzel meg csak az a gond, hogy ha kiderülne, hogy más lányokkal ismerkedem, kiverné a hisztit. Ha buliba megyek, mindig megjegyzéseket tesz. Ami valóban nem fair, mert én eddig szó nélkül elengedtem mindenhova.

A másik, meg ha tényleg buliban megismerkednék valakivel. És ő mondjuk többet akarna, mondjuk csókolózni, akkor mégis mit lépjek ezek után.

2011. ápr. 4. 23:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Természetesen nem kell bosszúból neked is mással csókolóznod. Az a lényeg, hogy bármennyire is szereted a barátnőd, soha ne mutasd meg mennyire is. Oszd el kettővel, vagy hárommal, csak annyit adj magadból. Sajnos elég szépen visszaél a helyzettel, ha magabiztossá teszed, amint ezt te is tapasztaltad. A hisztiről meg annyit, hogy ő akart lazább kapcsolatot, nem? Akkor meg ne neked hisztizzen. :)
2011. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
rövid leszek és velős: ha találsz jobbat, jön egy jobb nő az életedben hagyd ott mint macska a szart
2011. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem szakíts vele, ez lesz neked a legjobb. Én már lassan 2 éve vagyok egy sráccal ilyen se veled se nélküled kapcsolatban, és hidd el, hogy nem jó így. Egyszer már mi is megpróbáltuk, azóta csak szenvedünk egymással, és semmi értelme az egésznek.
2011. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Saját magam példáját hozom. Én 5 évig voltam a barátommal, szakítottunk és akkor lett ez a se-veled-se-nélküled. Ekkor ajánlottam neki ezt a "lazázást", ez azt jelentette, hogy kellett nekem a szabadság, de ebben benne volt egy bizonytalan harmadik is. Nem tudtok egymástól elszakadni, mert sokáig voltatok együtt. Ez a legrosszabb, a kétségek, és azt a félt, aki még jobban szeret, nagyon gyötri. Vagy eldöntitek, hogy újra együtt rendesen, vagy szakíts meg vele a kapcsolatot. Egy ideig rossz lesz, de majd felszabadít. Ismerkedj másokkal, töltsd ki hobbikkal a szabadidőd. Lehet közben ő is rájön, hogy mégis te kellesz neki, de ehhez nem elég az, hogy tartalék legyél, akihez bármikor vissza lehet nyúlni. A legrosszabb tényleg azaz állapot, amikor senki se tudja, hogy akkor kell-e neki a másik. Ez ellen pedig szerintem csak drasztikus és határozott döntésekkel lehet tenni.
2011. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!