Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerencsétlen vagyok csak vagy gyökér?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 éves srác vagyok. 2 év után a barátnőm szakított velem mondván elmúlt a szerelem. 1 hónapig kajtattam utána majd ismerkedtem más lányokkal is - Ekkor az exem jött hogy újra szeret természetesen nem akartam hogy hülyét csináljon belőlem így elutasítottam. Most van két lány az életemben. Mindegyiket kedvelem egyikkel már randiztam is. Csókolóztunk (neki ez volt az első lelkiismeret furdalásom is van miatta)de nem tudom még mit akarok... Ki szeretném élvezni a 2 év utáni kötetlenséget de pont egy rendes intelligenst lányt kellett kifogni nem egy partik*urvát... Közben a másik lánnyal egy iskolába járok és nagyon jól elvagyunk. Neki is tetszem. Tehát a szitu - Van két lány akinek tetszem én és egy ex aki megkeseríti a lányok és az én életem mit csináljak?
2011. ápr. 4. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
mindkettő.
2011. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Moszuke ***** válasza:
100%

mifelénk úgy működik, hogy először túl tesszük magunk 100% a "múlton" aztán kezdünk el csajozni.

gondold át.

öhm?.. kötetlenség bla-bla.. ez totál rizsa.. neked Csernus kéne, hogy leoltson a toszra:)

2011. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Moszukénak igaza van :) Ebből kiindulva gyökér is vagy, meg szerencsétlen is :D Ezt komolyan írtam. Akkor most döntsd el, hogy kell párkapcsolat, vagy nem kell. Ha kell, akkor ott van az intelligens lány. Ha nem kell, akkor ne kezdj intelligensekkel, hajts a partiri-bikre, de akkor udvariasan utasítsd vissza azt a kettőt, akit fűzögetsz épp. Az ex meg felejtős.

21/L

2011. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!