Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tetszik jobban a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tetszik jobban a lányoknak?

Figyelt kérdés

Kockahas, bunkó, alfahím, vagy egy normális, kedves srác, kis hassal, nincs kidolgozva...

Ismerek olyanokat, akiknek az 1., bunkó, beképzelt tipusok tetszenek, de vannak olyanok is, akiknek az inteligens pasik.

Ti mit gondoltok?


2011. ápr. 4. 18:26
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nem, de nem akarok napiszarra/ netszarra/ puruttyára.... felker¨ulni
2011. ápr. 4. 19:03
 22/32 anonim ***** válasza:
bocsi inkább bunkó kockahas *.*
2011. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

18:53-as vagyok.


"És mi van ha egy rendes/inteligens srác a csajjal szemben, de ha valami idióta barom felkúrja az agyát, akkor 1 állat?"


Attól függ, hogy mi a küszöb.

2011. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Pl. nálam elég kicsi is elég ahhoz, hogy nekiugorjak valakinek pl. egy buliba, de csajokkal nem szoktam úgy viselkedni...
2011. ápr. 4. 19:09
 25/32 anonim ***** válasza:

Ketteskének!


Mostantól a csajok szlogenje ez lehet:"csak a faszbúkos varga milánkától ments meg Uram minket":D;)

2011. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Az nekem kicsit sok, de a téma tárgytalan, miután én nem járok bulizni. :D

Nem is az a lényeg, hogy velem ne legyél az. Hanem az, hogy a viselkedésed előítéletet vetít ki általában a hozzáállásodra. Pl. azt sugallja, hogy nem vagy toleráns (pl. kisebbségiek, homik, stb.), és hogy belőled a barátnőd sokkal előbb kihozza saját magával szemben az állatot, mint egy alapjáraton higgadt, türelmes embernél. Sorolhatnám :D

2011. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Manapság egyre inkább a vékony minimális izommal rendelkező férfak a "divatosak", de sok olyan nő van, akinek a minél bunkóbb, minél beképzeltebb pasik jönnek be, de az ilyen nőket a normálisabb férfiak nagy ívben elkerülik.
2011. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

f*szba má ezzekkel a kerdesekkel meg az altalnositassal hogy aki kigyurt,kopasz az bunko.

Elmondom en hogy mi palya :

A nőknek magabiztos,jokepü,biztonságérzetet nyujto pasi kell,akinek lehetoleg nincsenek anyagi gondjai.Nem mondom, nem egy kigyurt csavo van aki bunko,agressziv a baratnojukkel is es nem tisztelik oket.En 120kg vagyok,8 eve gyurok,full kivagyok tetovalva.Na mar most ha látatlanba megkerdeznetek 50 not hogy be-e jon nekik egy ilyen pasi,akkor sztem kb. csak 10 mondana azt h igen. Viszont ha elobe talakoznek veluk, szerintem 45öt le tudnek venni a labarol.Hogy miert? Mert megtudom nekik adni a biztonsagerzetet minden téren,tudok veluk viselkedni,tudom tisztelni,imadni,szeretni az olyan nőt,aki ezt megerdemli.Az meg teljesen mas kerdes h masokkal lehet hogy bunko vagyok vagy folényesen beszelek....tobbnyire ezt sem ok nelkul teszem.En megkuzdottem azert hogy elerjem amit akarok,megeltem mar par dolgot az eletben , es ezt egy ertelmes,intelligens no tudja ertekelni.


Azok a p*csfejek,akik 70kilosan fotozzak magukat a tukorbe es az volt az eletukben a lenagyobb gondjuk ,hogy divatos cuccaik legyenek , meg az apuci penzen menőzo gyikarcok ,a fel ev edzes utan koxozo "kemeny csavok" meg a tobbi arcoskodo s*ggfej akik nem tudjak hogy mi az h kuzdeni valamiert ,akik azthiszik magukrol hogy ők valakik,h ők férfiak ...... na ilyenekkel rohadtul nemtudok rendesen beszelni ,csak bunkon,lenézően ....sajnalom.

2011. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Napiszar.com szerkesztője :D:D:D
2011. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Utolsó, hol volt itt általánosítás...? :D Egy konkrét esetről volt szó, a Kérdezőről...

Most már kettő van. Mindkét példában van azért agresszió az alanyban, szóóóval... ez nem jött ki jól :P

Nekem már volt gyúrós pasim, általa megismertem a gyúrós haverjait is. Egyik se volt bunkó, és ezt nem csak a csajukra kell érteni. Tehát én lennék az utolsó, aki általánosít, annak ellenére, hogy gyakran tényleg bunkók. Erre egyébként nem mentség semmi, ez alkat, nem attól függ, hogy mit értél el eddig, az még nem jogosít fel rá...

2011. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!