Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tetszik jobban a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tetszik jobban a lányoknak?

Figyelt kérdés

Kockahas, bunkó, alfahím, vagy egy normális, kedves srác, kis hassal, nincs kidolgozva...

Ismerek olyanokat, akiknek az 1., bunkó, beképzelt tipusok tetszenek, de vannak olyanok is, akiknek az inteligens pasik.

Ti mit gondoltok?


2011. ápr. 4. 18:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nyilván nálam sem feltétel, hogy bunkó legyen az illető, de ha a kettő közül kell választani az első. Mert az eltunyult, kipocakosodott férfiak kiábrándítóak számomra. Ez van.


A legjobb lenne egy velem kedves, másokkal bunkó "alfa hím".

2011. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
esetleg képet tudsz adni magadrol?
2011. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 4. 18:49
 14/32 anonim ***** válasza:
nagyonszép (Y) biztosjobban bejön a csajoknak mint a 2. gyerek;)
2011. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
:D
2011. ápr. 4. 18:51
 16/32 anonim ***** válasza:

A kettes. Az első típusnak még nem sikerült olyan megnyerőnek lennie, hogy akár csak egy randiig is eljusson -.-

Egyébként a bunkók vonzzák a bajt, semmi kedvem hozzájuk.

Az intelligens / rendes pasikat széles körben el szokták fogadni, konfliktus nélkül, és jó velük hülyülni. Ugye csak azt mondom, amit én látok. Nem mindegy, hogy egy időzített bombával járok, vagy egy olyannal, aki diplomatikusan és higgadtan kezeli az embereket, nekem ez elég sokat nyom a latban.

2011. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos vagy! nincs veled semmi gond! :)inkább,mint a kockahas bunkó alfahím
2011. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
És mi van ha egy rendes/inteligens srác a csajjal szemben, de ha valami idióta barom felkúrja az agyát, akkor 1 állat?
2011. ápr. 4. 18:56
 19/32 A kérdező kommentje:
A képen nem én vagyok :D Az bozolaci.. napiszarról, magamat nem teszem fel...
2011. ápr. 4. 18:57
 20/32 anonim ***** válasza:
mer oylan ge** ronda wagy ;)
2011. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!