Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik jobban a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik jobban a lányoknak?

Figyelt kérdés

Félénk visszahúzódó tipusu srácok vagy kemény monstrumok?

Személy szerint én inkább az 1höz tartozok van 1-2 ciki titkom is, de akár hány embert megkérdek azt mondják "ez ciki? szerintem inkább nagyon ari. De a másik énem a második kategóriába tartozik, igy a 2 keveredik nem túl jó arányba. Nálatok mi a helyzet?


2011. febr. 6. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

2.

A magabiztos férfiakat hamarabb észrevesszük.

2011. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A magabiztosakat tényleg hamarabb észrevesszük, de az se jó, ha túlságosan azok, mert egy idő után az jön le, hogy nincs semmi problémájuk stb. Szóval az első szempont is fontos =)Szerintem ha a kettő keveredik az jó ^^
2011. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányoknak a jóképű és gazdag fiúk tetszenek.
2011. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mért baj az, ha semmi problémájuk?

Az a jó, ha semmi gondja. Imádom a határozott férfiakat. Ők azok, akikre azt szokták mondani a nők,hogy mellette nőnek érzik magukat.


Ezt a gazdagság dumát meg felejtsétek már el. Nem minden nő a pénzre megy.

2011. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a "tapasztalatok" szerint a lányok az első típusra azt mondják, hogy milyen "aranyos, kedves, helyes, de..." aztán összejönnek a második típussal.

Legyél egy kicsit mindkettő. Kívülről nézve második, és ha komolyabbra fordul a dolog, akkor mutasd meg neki, hogy az első típus is tudsz lenni. (Persze elmondani ezt könnyebb, mint megcsinálni)

2011. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magabiztos! Mindenképpen! Még egy, első ránézésre helyesebb srácból is azonnal ki tudok ábrándulni egy kevésbé helyes javára, ha kiderül, hogy az előbbi túl félénk. De talán azért, mert én félénkebb típus vagyok és olyan pasikkal érzem jobban magam, akiknek van önbizalmuk.
2011. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ink. az 1. am hány éves vagy? dobhatnál privit :D
2011. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!