Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik a tini lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik a tini lányoknak jobban, ha egy fiu rapper mint mondjuk, ha disco-s lenne?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 17:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
mert soknak jobban bejon a laza es ferfias stilus mint a metroszexualis vezna discopatkany. ez altalanositas. nem minden rapper ferfias es nem minden discos divatmanias,stb. de en szemely szerint utalom a csillogo,szuk, agyonirt es csicsazott tomegcuccokat,foleg fiun.
2009. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindkettő elég gáz.
2009. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem épphogy a discos, retros jön be nekik jobban!


Nekem ugyan egyik sem jött be soha és most is hánynom kell kb. mindkét stílus képviselőitől... pedig én se vagyok öreg, 19 éves vagyok.

2009. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
NEkem egyik stilus sem jön be
2009. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát én zselézem a hajam, ápolom magam, lejárok konditerembe meg probálok uj cuccokba járkálni(newyorker,c&a) viszont alacsony vagyok 175centi, és 16 éves
2009. febr. 13. 17:45
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
elso vk. 175 nem alacsony. es jo h apolod magad,probalsz jol oltozni. a newyorkert es a c&a-t is szeretem,en is vasarolok onnan. de mindkettoben vannak jo cuccok es fortelmes cuccok is ugyh ettol meg nem biztos h tetszene a stilusod. vegulis nem ez a lenyeg. hanem hogy jo legyen a stilusod. es ami ennel sokkal nehezebb: legyen 1 SAJAT stilusod. ugyse fog mindenkinek tetszeni. es vszinuleg 1 olyan csaj akinek nem tetszik a stilusod, azzal nem jonnel ki meg neked se tetszene az ove. az jo h apolt vagy de ha tobbet ulsz a furdoben mint 1 lany es tobb kenceficed van mint a baratnodnek az mar eleg gaz. es 1 kis zsele sokat dobhat a frizuran de nem ugy h lucsog meg fenylik az egesz. ne ess at a lo tuloldalara es akkor nem lesz gond
2009. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a rapper gáz, nem kéne olyan pasi (persze ha megismerem, és úgy adódik... de nagyon zavarna). A disco még mindig jobb.
2009. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Sztem a discos még mindig jobb, mert hogy néz már ki egy rapper fiu (nemhogy lány)...log rajta minden nevetséges. Persz én az iylen középutat szeretem, nem a szélsőségeket (discosban is van oylan aki tiszta gáz).

Mellesleg magasságoddal ne törödj én 172cm vagyok 22 évesen és soha senki nem cikiz miatta, nicns semmi hátrányom (najo magasugro nem leszek), és nem utolsósorban van egy gyönyörű, jo alakú szőke csajom akivel szerelmesek vagyunk...ja és 1 centivel magasabb nálam :) !

2009. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

szia!

Én egy 16éves lány vagyok.

Nekem bejön a rapper is és a discos is. :)

Az olyan discos nem aki kiöltözik meg csili vili stb,csak járjon lazán,laza normális farmer ,stb

:)

szia

2009. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%
A rapper borzasztó, a térdénél lóg a gatyája ülepe, egyszerűen röhejes. Biztos nagyon menőnek gondolja magát, pedig sajnos nem az. A diszkós jól tud kinézni, bár egy idő után átfordul önmaga ajnározásába a dolog, az pedig már nem igazán jön be a nőknek. Szóval szerintem mértékkel és lazán, a csajoknak ez jön be, nem a mindenáron megfelelni akaró pózer. :)
2009. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!