Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik a tini lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik a tini lányoknak jobban, ha egy fiu rapper mint mondjuk, ha disco-s lenne?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 17:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Látom egyesek baromira nincsenek tisztában hogy mi az a rap..mert ugye a tvben fifty meg a többi értelmetlen baromság megy..
2009. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Tarkólövés mindkettőnek.


[amúgy én is voltam, először discos, aztán rapper :)]


Múló divat, inkább gyúrjatok agyra, az sokkal szexibb.

2009. febr. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
szerintem lol
2009. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
nekem például rapper pasim van és birom azt ahogy öltözik:)semmi bajom a ,logo" ruhákkal:)
2009. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hát azért egy rapper sokkal jobb mint egy discos...

Nekik legalább van stílusuk, lazák, és kurv@jól néznek ki *.*

Irritálóak az iyen tuctuc zenés minden drogospartiban ottlevő stílustalan csilivili bu.zis küldejű emberek. Bocsi :/

2009. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Hip-Hop stílust képviselem :)

Tehát a rapper jön be,lazább,(általában nagyobb önbizalmú),fiúsabb,és a Undergroun kultúra is jobban bejön :D szóval egyszerűen király

2009. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szerintem nem tetszik nekeik jobban egyik sem, inkabb az hogy, mikent adja elo az a valaki a stilusat.


Ha nem szelsoseges a discos (magyarul nem ugy nez ki mint vmi buza) vagy a rapper (ha a gyatyaja olyan, mintha teilszarta volna), akkor bejon a tiniknek mind...

2010. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A disco stílus sztem ezerszer jobb mert pont h fordítva inkább a discosoknak vam jó nagy önbizalmuk és nagyon jól néznek ki, nekem is nagyobb az önbizalmam mióta discos lettem...A zene nagyon jó de nekem csak az tetszik amiben van egy kis szöveg is. A rappel sincs semmi bajom de még mindig jobb egy discos ember :D
2010. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!