Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a határ a barátnőtök és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a határ a barátnőtök és egy fiú barátja között amikor azt mondjátok, hogy "elég"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 22:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Én biztos nem tudnám elviselni (nem is szoktam!) ha a párom más pasikkal enyelegne. Lehetne akármilyen régi haver, vagy barát.

Az enyelgést itt értem arra, hogy ölelgetné, puszilgatná.

Az, hogy összefutnak és esetleg puszi, rendben. De milyen jogon ölelgetnék, puszilgatnák? Az már az én szememben egy privát szféra. Amíg velem van, addig ez is legyen az én kiváltságom.

És miért nem tolerálom?

Mert én sem teszem ezt más nőkkel, mert tudom, hogy ő is rosszul érezné magát emiatt.


Amennyiben ezt a partner nem érti meg (mert mindent meg lehet beszélni), akkor a kapcsolatnak nincs értelme. Már az elején le kell fektetni a szabályokat, hogy ki mit szeretne, mi nem tetszik neki, és ebből kell csiszolni egy közös jövőt.


Lehet hogy én fogom fel rosszul, vagy csak régimódi vagyok. De én ilyen vagyok, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül, persze azt is tudom, hogy vannak olyanok, akik ezzel biztos nem értenek egyet, de hát nem vagyunk egyformák :-)

2011. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mióta ölelgetik és puszilgatják egymást a testvérek...?

Ez nekem nagyon-nagyon sántít...

21/L

2011. ápr. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szokás kérdése. azén "igazi" testvéremnek például rosszul esik ha nem ölelem meg ha búcsúzok tőle. dehát azzal a lánnyal akit meg a hugomnak tekintek nagyon kedveljük egymást, ami nálunk ölelésben nyilvánul meg.
2011. ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sztem nem probléma amíg találkozgatnak egymással. Viszont ha tartós kapcsolatra vágyik az ember, akkor a párod a legjobb barátod, nem kell más vállán sírni satöbbi, max ölelés ha régen látták egymást. De szerencsém van, barátnőm nem szeret puszilkodni, még régi ismerősökkel sem - így aztán ha valaki mégis ilyesmit csinál, tudom hogy mi a szándék. Egyébként pedig muszlimként ha összeházasodnék vele eltilthatnám emberektől (vallási törvények alapján) és nem érhetne hozzá idegen férfi - gyakorlatilag nincs házasság (illetve csak hitelesítetlenül - igyekszem tartani a kötelezettségek rám eső részét), én nem tiltom senkitől, de nem is ér hozzá férfi testileg, kivétel mindennapi balesetek, és egy-két megszállot puszilkodó. Cserébe én sem érek más nőkhöz, hacsak nem rokon.
2011. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!