Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a határ a barátnőtök és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a határ a barátnőtök és egy fiú barátja között amikor azt mondjátok, hogy "elég"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy mit csinál a barátnőd meg egy fiú barátja, hogy már eleged van? Ha túl sokat lógnak együtt vagy ölelés is beleszámít...stb.. ilyesmikre célzok.
2011. ápr. 3. 22:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Vágom... Ez két emberen múlik. Vkiknél még az ölelés is normális, másoknál még puszi sincs. Személyes tapasztalatom az, h úgyis a csaj haverja nyeri a meccset, a barátjával szemben. Persze csak ha régóta barátok. Ugyanez fordítva is igaz. A barátok megmaradnak, a partnerek jönnek-mennek...
2011. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen általában úgy van ahogy mondod, hogy partnerek jönnek mennek. De ugyan akkor, ha lenne barátnöm, akkor nem szeretném hogy férfi haverjaival szaladgáljon, nem azt mondom hogy fel kell mondani velük a kapcsolatott, csak ugyan úgy mint hogy én nem szaladgálnék lányokkal bulizni, meg találkozni ha lenne barátnöm.
2011. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez kényes téma.

Ilyenkor jön a szokásos női duma, hogy neki joga van meg nincs abban semmi, h beleül a másik ölébe.

hiába magyarázod el, h joga van, persze, de neked ez akkor se tetszik, szal hanyagolni kellene a dolgot.

Nem fogja megérteni, szal én már a "bemutatlak a barátaimnak" dolognál próbálom felmérni, h milyen a kapcsolat.

ha nem tetszik már zárom is le a dolgot:D

2011. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Volt olyan barátnőm, aki a legjobb barátjával(férfi) többször náluk is aludt, a barátnőmmel egy ágyban. Különösebben nem érdekelt. Megbiztam benne. Ha meg valami turpisság lett volna, törne a srác keze. Persze amikor már minden szembejövő barátja nyakába ugrott, puszi meg minden, nagy talpnyalás, rászoltam, hogy ezt azért mégse kellene, erre az volt a válasz, hogy nincs jogom megtiltani neki semmit.

Ha valami zavar, keményen ki kell állni azért, ha a csajnak nem tetszik fel is őt le is út. Keresni kell másikat. Makacs, akaratos nőket, ha nem tudod megzabolázni ott fog hülyének nézni, ahol csak tud!

2011. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezt te komolyan elhitted, hogy nem történik semmi??

Egy ágyban aludtak?

Ez komoly...

2011. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

az tényleg komoly!


Egyszerüen nem illik.

Ès ha nem b.zi az illetö, akkor akármenyire barátok, többet akar mint barátságot.

2011. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:56 vagyok.


Nem tilthattam meg, hogy a legjobb barátja elmenjen hozzá vendégségbe és ott aludjon. Ha meg lett volna is valami, akkor azt simán a hátam mögött is elintézhették. Ilyesmi ellen szerintem nem sokat lehet tenni. Aki akar az úgyis félrelép. A túlzott bizalom nem jó. Előbb-utóbb azt fogja hinni mindent megtehet és meg is fogja tenni.

2011. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most én vagyok a "lány legjobb barátja" helyében. A lány szerelme meg nem bízik bennem mert a szeme láttára szoktam ölelgetni meg puszilgatni a lányt. Dehát a bátyjának tekint... én meg őt a hugomnak... Nehogy már ne ölelgethessük egymást. Persze a szerelme álláspontját is megértem, dehát egy ölelés az csak ölelés... Szerintem minden ember szeret ölelkezni
2011. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!