Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet sokaig lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet sokaig lenni egy emberrel? Lehet ketszer szeretni igazan?

Figyelt kérdés

Volt egy 3 eves kapcsolatom (22, lany vagyok). Irtoan szerettem es nem tudtam volna massal elkepzelni az eletem. De o tul fiatalnak erezte h lekosse magat. Meg 3 evet huztuk a talalkakat, hiszen o sem tudott megvalni tolem. Most annak veget vetettem es megismertem egy sracot, akivel nagyon gyorsan, nagyon kozel kerultunk, sok a kozos es egy honapja egyutt vagyunk.

Viszont ugyanaz a helyzet nala is, h 6 evig egy lanyt szeretett, mindig kibekultek, barki is kozejott. S par honapja zarta le, mar nem elnek ugyanabban a varosban.

Szeretnek ujra valakivel ugy lenni, oszinten boldog es megbizni de reszben felek attol h mi van ha az uj baratomnak nem jelent ami koztunk van annyit mint nekem, es attol is h nem vagyok megyozodve h valaha teljesen el tudom felejteni az exem.

Valami jo tanacs?


Az elso kerdest csak azert tettem fel, merth most igy hirtelen minden annyira tokeletes vele, h felek neh tul hamar megunjon.


2011. ápr. 3. 22:18
 1/1 anonim válasza:

:) a legegyszerűbb ha megbeszéled ezt vele!

de ezt csak te érezheted. ha igazán, öszintén szeret... az látszik rajta. kimutatja.:)

2011. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!