Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még ilyen lányok? ;p

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen lányok? ;p

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik nem váltják le hetente a pasijukat csak azért h menőnek tűnjenek az emberek előtt, nincs rajtuk 2 kiló smink, műhaj stb...meg nem ilyen plázaqrvák:d Vannak céljaik, értelmes gondolataik, miegymás. Mert mostanában csak nagyon-nagyon ritkán találkozok ilyenekkel :/ 18F
2011. ápr. 3. 21:48
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Sztem nem a külső tulajdonságokból kéne vkit megítélni(póthaj, műköröm..stb.)

Nekem is volt műkörmöm, most épp nincs mert pihentetem a körmeim. Attól függetlenül, amikor sütni főzni kell odaállok és megcsinálom, nem esik le a gyűrű az ujjamról. A hajam is festett de nem rikító hidrogén szőke. Volt egy 3 éves kapcsolatom akit azóta sem tudok kiheverni. Hűséges vagyok és soha nem csaltam meg. Pedig sminkelek is, ha csak tus és szemceruza, de annyi szinte mindig van rajtam,mert úgy érzem szépen kiemeli a szemem.

Attól mert valaki sminkel esetleg műkörme van és festett haja, még lehet jó ember. Én annak tartom magam, és ami a legfontosabb,hogy a körülöttem lévő emberek is annak tartanak.

2011. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
hát szerintem sem olyan nagy dolog ha egy lány sminkeli magát.de szerintem ezt a sminkes dolgot általában arra értik,hogy az a rossz aki nagyon feltünően sminkkel.pl egy szemceruza, spirál, tus az teljesen normális véleményem szerint, de azért látszodjon a természetes szépség is a sminktől.a festet haj sem negativ dolog, amiért meglehetne szolni valakit, mert manapság mindenki festi a haját.Szerintem ezek normális dolgok, ezektől függeltenül még lehet valaki normális és nem pláza cica.
2011. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
A nők 99%-ának a beképzelt,bunkók jönnek be.Ha egy kedves aranyos csávó lenne,akkor eleve nem kellene senkinek,csak barátként. Azért nőcsábász,mert meg van hozzá a bunkó stílusa,amit imádnak a nők. A lányok soha nem fogják bevalanni,mert ők se tudnak róla h ez van. Én is kedves,aranyos srác vagyok/voltam.Sokáig nem volt barátnőm,aztán egyszer kipróbáltam a bunkó stílust..Jövőhéten meg volt az első barátnőm,véletlen?Nem hinném!Aztán körülnéztem és láttam,h 10 nőből 9 bunkó,beképzelt segfejekkel jár,az az 1 pedig valószinűleg azért jár azzal a normális sráccal,mert nem annyira szép.(most csak átlagban beszélek) Tehát nekem mondhat ki mit akar,ez tény és kész!
2011. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
sajnos van benne igazság.mondjuk engem nem a bunkók érdekelnek nekem aranyos a barátom amint már leirtam.egyáltalán nemvolt soha nőcsábász, eddig velem volt az 1etlen normális kapcsolata és imád engem.azért ne legyetek ilyen pesszimisták vannak olyan csajok akik nm a bunkókat szeretik.s amugy nem vok annyira csunya h csak azért kelledjen nekem mert a bunkóknak nem tetszenék.nem vagyok a leges legszebb de a barátom szemébe én vagyok a legszebb.
2011. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

ma 21:23

Az útolsó mondatod szép volt!

2011. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
jou bocs elbasztam az uccsó mondatot nah.de inkább a kérdésre válaszolj mintsem engem szekálsz a mondatommal.nem figyeltem hogy elbasztam, a lényeget meg azt hiszem lehetett érteni.azt akartam kihozni belőle hogy nem vagyok egy szépségkirálynő de a abrátom szemében a világ legszebb csaja vagyok.de azért ne képzeljetek valami húúú de rondának sem mert nem vagyok az.
2011. ápr. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

ma 06:30

Figyelj,nekem jobban tettszik egy a tömegben elvegyülö lány,aki átlagos,mint a tv-ben látott szépség királynők,szerintem ezzel mindent elmondtam..

2011. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
az olyan csajból, aki nem feltünő elég sok van.vaqgyis errefele nagyon sok van.én nem szeretek kitűnni a tömegből a kinézetem alapján, vislkedés szempontjából annál inkább.nem azért mert kényes vagyok vagy iesmi, hanem általában én mindig vidám vagyok, nagybeszédű, hülyéskedő.Jah és mindig emgmondom mnidenkinek a véleményemet, általában ezért szoktam balhéba keveredni mert nem nyalizok snekinek.
2011. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

ma 14:22

Ismerös a mindig öszinteség..velem is ez a helyzet,én is mindig ezért kerülök balhéba..

2011. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
hát sokan nem szeretik az őszinteséget.én nemszoktam segnyaló lenni, akit nembirok megmnodom a szemébe, ezért sokan már megakartak venri de még nem vert meg senki:))
2011. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!