Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még ilyen lányok? ;p

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen lányok? ;p

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik nem váltják le hetente a pasijukat csak azért h menőnek tűnjenek az emberek előtt, nincs rajtuk 2 kiló smink, műhaj stb...meg nem ilyen plázaqrvák:d Vannak céljaik, értelmes gondolataik, miegymás. Mert mostanában csak nagyon-nagyon ritkán találkozok ilyenekkel :/ 18F
2011. ápr. 3. 21:48
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
na erre én is kíváncsi vagyok
2011. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Sok ilyen lany van, csak nem veszed eszre oket. Hamarabb tunnek fel a plazacicak.. A hiba benned (is) van. :)

Amugy pl en is hasonlo vagyok.. A barataim 15eve a barataim, a parom 3eve a parom, nem sminkelek, hiaba van epp pattanasom, de hat ember vagyok, vannak hibaim :)

Vannak celjaim, amiket el is erek, ertem. 20 evesen sajat lakas, nem szulok fizetesebol. De persze emellett nagyon sok a hibam is, de hat kinek nincs? Onfeju es bunko vagyok, nem viselem el, ha valaki jobban tud valamit, ha valaki segit.. Beteges sportmaniam van, es picit sem vagyok noies, ebbol fakadoan az empatia nalam nulla. :)

20l

2011. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
Igen... vannak, vagyunk csak egyre ritkább... nem dicsekvésképp mondom de én sem szeretem sminkelni magam csak ha megkívánja az alkalom, nem szenvedek feltűnési viszketekségben, nagyon jó eredményeim vannak az egyetemi tanulmányaim keretén belül, sütök, főzök takarítok, egyszóval bármit megcsinálok. És persze várom hogy megjelenjen a Nagy- Ő
2011. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Vannak, köztük én is. :)

Két hónapja vagyok kapcsolatban, és nem azért, mert dicsekedni akarok a többiek előtt, hanem szerelemből. Ez az első kapcsolatom. Néha sminkelek, de csak, mert van pár bőrhibám. A hajamat nem festem, természetesen szőkésbarna.

18/L

2011. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
hát ilyen csak kevés van. mondjuk én is ilyen vagyok és nagyon komoly terveim vannak az életemet illetően. igenis vannak ilyen lányok de manapság 9 a 10-ből festi magát így kihalóban vagyunk. SOS
2011. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
hát szerintem sok az ilyen lány.3 éve szeretem a brátomat az életemnél is jobban nincs műkörmöm se műhajam, csak hétvégenként festem ki magam, nem festem a hajam sötét barna,majdnem fekete szinü, nem vagyok plázacica sem.elég noprmális vagyok, erős csajszi, néha elég fiús.imádok focizni és lábteniszezni.ez van, de csak megsugom a fiuk többségét jobban érdeklik a plázacicák, és őket figyelik meg.
2011. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

18 évesen nem azt kéne várnod hogy megtaláljon téged a szerencse, tenni is kéne érte. Csalódottságot érthető, de az tudatosuljon benned hogy ha olyan "átlagos" vagy mint az elvárásaid és emellé még várod a megváltást is nem sűrűn lesz csajod.

A nagyonnagyon ritkán az nálad minden 10-edik 20-adik csaj aki nem számít csinibaba plázatölteléknek? Akkor a csajok 10%át alkotják a rocker-,rapper-,művész-,visszahúzódó stb csajok?

Kicsit jobban nyisd ki a szemed vagy nézz magadba és ne másba keresd a hibát

19/F

2011. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2. A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3. Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján.


Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2011. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Fiatal vagyok, de mondhatni vannak terveim. Nem sminkelem magamat, nem hordok miniszoknyát, nem teszem ki mindenemet, stb.

Sőt, még pasim sem volt.

És leginkább én is egy hozzám hasonló gondolkodású fiút keresek, akit nem csak a pláza pi.ák érdekelnek.(még nem igazán találkoztam ilyennel)

14/L

2011. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Ajj, öreg vagyok hozzád sajna, 22. Ám nem sminkelek, csak munkára,azt se mindig és oda is a natúr változatot hogy minél kevésbé látsszon. Nem szeretem cicomázni magam, a reggeli készülődés munkára ebből áll: 6:40-kor felkelek, megmosdok, megcsinálom a hajam (ez nálam annyit jelent, hogy lófarokba kötöm), egy kis smink (már amikor van kedvem hozzá) aztán felöltözök, megágyazok. Mindez kész 7ig. 7:13-ig kávészünet, 7:15kor bicajra ülök és irány a munka-7:25-re már ott is vagyok, nyitok. Ennyi nálam a cicoma. Amugy van humorérzékem, állítólag kedves vagyok, rendes, de nem volt fium már két éve. Ja, és a hab a tortán : "ugy" még nem voltam senkivel. Ehhez mit szólsz? Hozzáteszem: nem vagyok ronda, sem ferde hajlamú. Csak nemtalálom az igazit, mert hasonló tulajdonságokkal rendelkező fiut keresek, de hát ez eléggé ritka... mint a pink holló :D
2011. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!