Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még ilyen lányok? ;p

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen lányok? ;p

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik nem váltják le hetente a pasijukat csak azért h menőnek tűnjenek az emberek előtt, nincs rajtuk 2 kiló smink, műhaj stb...meg nem ilyen plázaqrvák:d Vannak céljaik, értelmes gondolataik, miegymás. Mert mostanában csak nagyon-nagyon ritkán találkozok ilyenekkel :/ 18F
2011. ápr. 3. 21:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:

Hát akkor figyeljetek..

18 éves lány vagyok. Épp most szedettem le a póthajam, mert már régóta volt fent, de tervezem, hogy megint lesz. Egész pici koromtól növesztettem a hajam, de sose nőtt meg, csak kb. vállig. Én ezt megelégeltem, ezért csináltattam a hajat. Volt már műkörmöm, de ez nem állandó dolog nálam. Pl. szalagavatókor volt, sztem ballagásomra is lesz. Ja igen, elfelejtettem, hogy festett szőke hajam van. Minden nap sminkelek, mert így érzem jól magam. Persze mindig ízlésesen és nincs rajtam "2 kiló" smink. Imádom a magassarkúkat, van 12 cm-es szandálom is, tavaszra vettem. Néha hordok sportcipőt is, de azt ritkábban. Ja igen, még azt elfelejtettem, hogy imádom a divatot.

Tehát teljesen ugyanúgy nézek ki, mint egy agyatlan, beképzelt, idióta "plázaqrva".

És a dolog másik oldala: egyetemre készülök. A 12 évem alatt végig jeles meg kitűnő voltam. A Corvinusra és a Debreceni Egyetemre adtam be a jelentkezést. És nem fizetősre..

15 évesen megismerkedtem egy nálam 5 évvel idősebb pasival, vele 2 évig voltam együtt, de kiszerettem belőle és jobbnak láttam nem szórakozni vele.

Azóta pedig több mint 1 éve vagyok együtt egy fiúval, akit nagyon szeretek, de ő sajnos elég csúnyán viselkedett már velem többször is.

Barátaim sajnos azért vannak kevesen, mert ugyanúgy, mint ti, sokan a külső alapján ítélnek... Pedig nagyon 'szeretetéhes' ember vagyok és nagyon tudok szeretni. Naív is vagyok egyben, ezért vágtak már át annyian.

Mindezt csak azért írtam le, mert elég érdekes kommenteket olvastam. Senkit sem akartam megsérteni, de mindig vannak kivételek.

2011. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
hát vannak kivételek mnidig.és amért még egy barbi baba vagy attól még lehetsz okos!
2011. ápr. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

tegnap 21:21

Ez mind szép és jó amit leirtál,de szerintem hiába vagy szeretettlhes,inkább egy rosszfiú mellett vagy mint egy jó fiú mellett,mert a jó fiú az megfojtana szeretettével,és külsöleg sem ütik meg a szinted,szóval máshogy öltözködnek,mint te..Már bocs de szerintem te is a külsö megjelenés alapján itélsz,és ezért vagy a mostani fiúddal is..Mert ha normálisan gondolkodnál,aki egyszer eljátsza az ember bizalmát,az onnantól kezdve repül..de hát itt már nincsenek normális lányok,mert mindegyik újabb és újabb esélyt ad az álitolagos szerelmének,valójában azt sem tudj hogy mi azják

2011. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
a helyesirási hibáért bocsi a végén
2011. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
Most már én sem tudom.Most lett vége egy kapcsolatomnak azt hittem ő az igazi.Erre két nap alatt lerendezett mindent és szemrebbenés nélkül hazudott másfél hónapig.És így is ki tudta mondani hogy nagyon szeretlek.Ez nekem furcsa.
2011. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
El kell, hogy szomorítsalak. A normális pasikat kihasználják az útszéli kur..k, a normális csajokat meg azok a pasik akik csak kalandot keresnek. Én most töltöttem be a 30-at, és eddig csak olyan pasikkal találkoztam, akiknek csak a testem miatt kellettem. Nem vagyok topmodell, de csúf sem. Normálisan sminkelem magam (nem több kg-al), csinos, divatos ruhákba járok, 2 egyetemre járok, mellette dolgozom, nem vihogok bután mindenen, a ház körül mindent megcsinálok, mosok, főzök, takarítok, és reális terveim vannak a jövőre nézve, stb. Jelenlegi párommal másfél éve vagyok együtt, de egyre jobban azt veszem észre, hogy csak a szex kell neki, meg hogy az előző kapcsolatából való gyerek felett bébiszitterkedjek. Csak iszik, cigizik, és azt hajtogatja, hogy szeret. Abba még bele sem merek gondolni, hogy milyen lenne, ha nem szeretne. Én már feladtam. Egyszer találtam meg a nagy Ő-t, de elvette tölem a sors, azóta már nem hiszek a mesékben. 30/L
2011. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

ma 10:57

Elmondanám neked a frankot,csak igen megsértödnél..

Mindenki ezzel a nagy Ő dologgal jön,már annyira szánalmas és nevetséges,már ciki..Valójában kis dolgokban kellene ezt keresni,és nem ilyen hülyeségeket irni,meg ezt hangoztatni..Álitom hogy még egy normális mondat nem hangzott el a párod szájából amióta ismered..Tudod ez is vicces hogy kimondja hogy szeretlek,de nem érezteti igazából..Sokan a megszokás miatt vannak együtt..Tudod egyszer nekem egy lány azt mondta,idézem: "Megteszem neked mert a te boldogságod fontosabb az enyémnél" na és ez a kulcsmondat! Ennek kellene kölcsönösnek lennie,ha nem az akkor már gáz van..De itt akárki akármit mond a lányok 90°% -ának bizony a rosszfiuk kellenek..És akkor most jönnek az olyan panaszkodások mint a tied,mert hosszú távon bizony nehéz együtt élni a rosszfiúval,eleinte csábos és megnyeröek,de majd késöbb sokan rájönnek hogy nem ez a boldog élet..Én nekem már számos esetben igazam volt,jöttek hozzám sirni a lányok hogy igazad volt,nem kellet volna vele foglalkoznom..A rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nők számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezőkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nők szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.

És ebben benne volt minden..A nők is kivánják a szexet,de mellette az érzelmeket is,csakhogy ez a rosszfiúknál szükösen van..És elvesztetted a nagy Őt? Tudod a búcsú mindig hamarabb jön mint ahogy ráébrednék valódi érzéseinkre..Ritkán adódik az alkalom és gyakran elvész..Tudod nekem meg más a véleményem erröl az igazi dologról meg stb..Ki mit keress megtalálja,ha neked ez az élet kell akkor törödj bele,hogy ilyen a férjed,de persze ha nem akkor meg cselekedj..De persze gondolom már belefáradtál mindenbe,és egy reményvesztett hajó vagy aki csak úszkál a tengeren,hidd el még nem késö..Az élet megedzi az embert,és a naivságot is csiszolja,ez kell hogy tanuljunk a hibáinkból..A szexuális kisugárzásból meg könnyen visszalehet venni,csak okosan kell csinálni,és akkor a pasik nem azt a nőt fogják látni benned akit csak megakarnak dönteni és tovább álni..

2011. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
hát sok igazság van az előttem szóló kommentjében.nekem is voltak olyan pasiaim akik rosszfiők voltak és csak megakartak dönteni de nem adtam oda magamnak nekik és volt olyan aki ezért szakitott velem.most egy olyan barátom van aki elég visszahúzódó nem annyira kedzeményező, nem egy Casanova csak velem volt még 1üt.A barátai folyton basztatták, hogy nem dug emg mniden csajt emg hogy nem feküdt le senkivel, és ő meg azt mnodta hogy várt az igazira akivel megtegye.számára én voltam az.nem bántam meg hogy vele vagyok, azok meg akik dogtak engem azért,mert nem szexeltem velük azok meg mosmár járnának velem, meg próbálnak szétszedni a barátommal minket.
2011. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

ma 12:53 vagyok


Csakhogy tisztázzuk hogy a Casanova és a Don Huan az 2 külümbözö személyiség!!! ajánlom figyelmedbe ezt a kis interjut amiböl kiderül mi is a külömbség 2 közt: http://www.youtube.com/watch?v=U9Cx0QVM4ms

2011. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
mind1 bocs ha hülyeséget irtam.nem erre akartam kilyukadni, hanem arra hogy nem vagány pasit fogtam magamnak mert volt belőlük néhány és nem lehet velük kapcsolatot tartani csak szexuális kapcsolatot.nekem pedig nem erre van szükségem
2011. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!