Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mire következtetne ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mire következtetne ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha egy lány meg egy fiú között több van elvileg mint barátság és ez mindenki számára egyértelmű,de amikor egy illető megkérdezi a fiút,hogy most ők járnak-e akkor fiú,kérdéssel válaszolna (miért érdekel?:)) és elterelné a témát?
2011. ápr. 3. 21:46
 1/10 A kérdező kommentje:
*a
2011. ápr. 3. 21:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy a fiunak ez egy kicsit magánjellegű téma amit nem mindenkivel szeretne megbeszélni.
2011. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amugy mi volt Te kérdezted meg?
2011. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány:) de meséltem neki hogy egyik kedves ismim piszkál ezzel,és azt pedzegeti,hogy megkérdezi tőle és mondta a fiú hogy ezt tenné(kérdéssel válaszolna,és elterelné a témtt) és ezt meg is tette,a a fiú :D
2011. ápr. 3. 21:52
 5/10 A kérdező kommentje:
-a
2011. ápr. 3. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit zavaros.Tehát te vagy a lány és az egyik ismerősöd megkérdezte a fiut hogy mi van és a fiu elterelte a témát?
2011. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jah,megkérdeztem tőle,hogy mit mond ha téll megkérdi?O.o megmondta,hogy megkérdezné miért érdekli és elterelni a témát. Hát.. az a bizonyos ismim megkérdezte,és a fiú azt tette amit mondott O.o
2011. ápr. 3. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Én arra következtetnék, hogy tetszik neked a srác és nem vennéd rossz néven, ha több is lenne belőle :)
2011. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De ha mindenkinek nyilvánvaló hogy bejöttök egymásnak akkor minek ez herce-hurca?

Menj oda hozzá és hívd el sétálni.

2011. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már meg volt.:D De nekem olyanokat mondanak,hogy biztos azért nem adott konkrét válasz,meg azért terelte el a témát mert hülyit -.-"

a kérdés: ha ezt egy fiú mire következtettek?nem akar erről beszélni egyéb okokból,vagy mert télleg hülyít?

2011. ápr. 3. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!