Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most szerintetek mit tegyek? :O | lent. |

Figyelt kérdés

Azvan, hogy összejöttem az egyik barátnőm expasijával

(de nem voltak együtt még 1 hétig sem ) és ezután pár nappal jöttem össze vele én. És most nagyon berágott rám ez a barátnőm. :// Kérdezték tőlem hogy mi a fontosabb, a barátság vagy a szerelem? Én meg csak azt tuttam mondnai, hogy az egyiket így, a másikat meg úgy szeretem. Én nem így akartam ezt, semejikőjüket sem akarom elveszíteni. :( Hogy csináljam?? Igaz kaptam már tanácsokat, de azért én a tieitekre is kíváncsi vagyok.

Egyébként nem tudom hogy most mi eben a rossz, ők szakítottak ( és a barátnőm szakított ) innentől 'szabad a pálya' .


2011. ápr. 3. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátnőddel. Lehet, hogy az a gond, hogy túl gyorsan történt és azt feltételezi, hogy már akkor is alakulóban volt valami, amikor ő próbálkozott vele. Főleg a pár nap miatt, hiszen az érzelmek nem pár nap alatt alakulnak ki.
2011. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, de szóba se áll velem. De mikor ők 2en együtt voltak, már akkor látta hogy a srác bukik rám, és féltékenykedett. Ezt a szemembe megmondta. El is hiszem hogy féltékeny volt, mindenki látta hogy próbált közeledni felém. De erről szerintem én már nem tehetek, nem az én hibám hogy bejövök neki. De ha majd egy kicsit lecsillapodtak a kedélyek, majd akkor beszélek vele.
2011. ápr. 3. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:

ismerős 2 hónapja volt nálam ugyanez:/


barátnőm berág.. mi megbeszéltül, leültünk és közöltem vele h szeretem a srácot de ő meg a legjobb barátnőm és nem akarom egyiküket sem elveszíteni..azóta jó a kapcsolatunk:D

minden a barátnődtől függ..ha nem ért meg talán nem is volt igazi barátnőd..:/

2011. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor megbeszélem ezt vele:D De van még1 baj, van még egy, hátőő egy barátnője, akivel eddig énis jóba voltam. És teljesen biztos vagyok benne hogy telebeszéli a fejét. :/

Mindenbe beleavatkozik. -.- És ő veszekedett velem emiatt. Pedig semmi köze hozzá. Jó, okéé .. megvédheti ..hiszen a legjobb bnője. De akkorsincs semmi köze hozzá. És aztis hozzáteszem .. hogy neki elmondtam hogy mivan .. és a bnőm csak utána tutta meg olyan 3nappal hogy öszejöttem a pasijával. Azért ez se kétszínűség .. eleinte velem volt, aztán meg szépen átállt. -.-' így bízzak meg barátoknak mondott emberekben. :S

2011. ápr. 3. 19:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!