Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy ember? Ö még ezek szerint érezhet írántam valamit?

Figyelt kérdés
Felhozta a múltat milyen jó volt itt és itt. Meg hogy ő ezt elengedte. Ez a tipikus ellen mondás . Valamit elenged az ember nem hozza fel. Meg ez is fura hol szoba áll velem hol csak meg nézi amit írok aztán válaszra se méltat. Én már nem értem az ilyen viselkedést.
ma 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem hidegen hagyna. Ha vki akwr tőlem vmit azt ugyis észrevenném, én igy vagyok vele.

A többi ködös dolga meg teljesen hidegen hagy bárkinek is. Simán lapozok.

.

ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zárd le te is és töltés.
ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt nem a lezárásról van szó.

Ha nem arról ahogy viselkedik .

Felhozza a múltat majd egyszer ír aztán egy szónékül el tünik. Kértem magyarázza el miért csinálja ezt de nem add konkrét választ rá terel .

ma 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is fog...ha ad is csak szavak.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!