Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért álmodom azt többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért álmodom azt többször is h szakít velem a barátom?

Figyelt kérdés
Lassan hét hónapja 1ütt vagyunk és én annyira félek, hogy egyszer elveszíthetem, hogy majd megun és kidob. De most már álmomban is előjön ez az egész és annyira rossz érzés, mert olyan valósághű és mikor felébredek hiába tudom hogy csak álom volt mégis nagyon rossz. Múlt éjjel is ezt álmodtam és utána sírva ébredtem.:( mit tehetnék h ne járjon folyton az az eszemben h egyszer mivan ha szakítani fog velem?:/
2011. ápr. 3. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy miket álmodsz. A teljes igazat mond el. Tuti nemfogja hagyni, hogy így legyen =)
2011. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire görcsölsz ezen a témán, akkor előbb-utóbb be is következik. Egyébként csak azért álmodod ezeket szerintem, mert nagyon félsz attól, hogy elhagy, közben meg lehet, hogy semmi oka nincs. De ezt te tudod.
2011. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, ez a félelem gyötör, és meg is történik, ha folyton elképzeled. Félsz a magánytól. Tanulj meg egyedül boldog lenni.
2011. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az álom egy olyan dolgot mutat be amit nehéz behatárolni.

a hülyeségek határán, halottam, hogy az álmodásnál lényeg, hogy az álmodban milyenek a színek, ha fekete fehérre emlékszel, akkor állítólag bekövetkezik. Ha színes akkor állítólag csak a gondolataid vetítődnek eléd.

De ha a háttér színei zavarosak, (pl.: az ég színes, vagy egyéb összevisszaság) akkor annyit jelent hogy egy múltadat mutatja be a jeleneddel, azaz a személyek akiket most ismersz azokkal játszódik le egy régi (hasonló) esemény.

2011. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!