Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy 15-16-17 év körüli lányok 3-4 évvel idősebb pasit választanak, mert sokkal értelmesebbek, érettebbek. Én 16 éves vagyok, nem vagyok ronda, normálisan viselkedek, nem szólok be órán, nem cigizek, nem teszem a fejem, és nem is dobálózok,focizok az osztályban. Szerintem értelmesnek számítok. De emiatt unalmasnak tartanak, nem nagyon kedvelnek, pedig beszélgetek elég sok emberrel, és nem faképpel állok mindenkihez, ha kell poénkodok stb..

Most akkor nektek kor számít igazán?


2011. ápr. 2. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ötös a magatartásod, még nem leszel sem érett, sem értelmes.
2011. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalábbis egy húszéveshez képest.
2011. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem! én kb ugyan ilyen lány vagyok de azoknak akiknek olyan kell amiről beszéltél unalmas vagyok, és ettől szinte mindenkinek, mert ha velük nem jövök ki akkor senkivel... mondjuk érdekes hogy az osztályba a lányoknál én vagyok a legjobb fej...

de nem, nem a kor számít, csak a lányok többsége a "rosszfiús" srácokat szereti...

2011. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először a külső érdekli őket úgyis.. Ennek a korosztálynak a lányainak, ha már jól nézel ki az bőven elég..
2011. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy szívesebben vagyunk az idősebb fiúkkal, mert érettebbek. És ha normális vagy az jó, de van 1-2 hozzád haonló ismerősöm akik szintén érettek de nem találnak barátnőt. Nem megbántani akarlak de nem lehet, hogy átestél a ló túloldalára és már uncsi vagy?

Oké, hogy nem vagy egy idióta de egy kis ökörködés, rosszalkodás beleférne.

2011. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!