Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet őszintén az, aki 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet őszintén az, aki 19 hónap után elkezd hazudni nekem apró dolgokban?

Figyelt kérdés
Egy hónapja nem is figyel rám igazán.Elötte én voltam a mindene.Most is kedveskedik,de érzem,hogy nem szívből jön.Mégis úgy érzem szeret,csak talán megszokott,biztos benne,hogy az övé maradok.Csak a tévé és a számítógép köti le minden szabadidelyét.Nem csal meg az tuti,de hazudik,titkolózik,és alig beszél velem.Akkor is csak úgy felületesen beszélgetünk,hogy ne legyen csend mindig.Néha ad egy puszit,de nem úgy,mint rég.A lángolás elmúlt,de nekem ez kevés ami maradt!Nem tudom őszíntén szeret e!?Abban viszont biztos vagyok,hogy nem akar elveszíteni!Akkor miért nem őszinte?Ez így normális,vagy nem szeret igazán???
2008. febr. 8. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha titkolózik, akkor nincs minden rendben. Lehet, hogy tényleg megszokott és biztos abban, hogy vele maradsz. Szerintem mond el neki, amit érzel, vagy olvastasd el vele, azt amit ide írtál... csak, hogy mi erről a véleménye, csak próbáld valahogy takarni, hogy ezt te írtad. Esetleg mondhatod is neki, hogy milyen rossz ennek a nőnek, hogy nem tudja mi van a kapcsolatával. Így biztos elesik neki, hogy valami nincs rendben és talán őszintén meg tudnátok beszélni a dolgaitokat.
2008. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Attól is függ hogy mit kompizik.Játszik míg nála vagy?Chatel?vagy fontos dolgokat?Annyi hónap után biztos megszokott,de attól még szeret! Én ugyanígy vagyok a párommal,csak ő mindig fontos dolgokat intéz a kompin mivel vállalkozása van.Engem is néha zavar,s akkor azt mondom neki hogy üljön mellém,foglalkozzon velem bár pár percet,s meg is teszi.Olykor meg az ölébe ülök pár percre,ölelgetem,puszilgatom,s ő is engem,aztán hagyom tovább kompizni.Sokszor már ő maga jön,leüll mellém,kényeztet 1 ideig s megy tovább intézi a dolgait.Mi 2 éve 4 hónapja vagyunk együtt.Imádjuk egymást.Vedd rá a párodat hogy néha-néha foglalkozzon veled is,mert szeretetre vágysz stb.Én is megmondtam a páromnak,s megértett!Nem minden a tv,és a kompi.Te is létezel!Sok sikert!:)
2008. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Néha hízeleg,de nem őszintén,ezt biztosan érzem!:(Hazudni meg abban hazudik,hogy a hátam mögött vett valamit,titokban intézte,mostanában mindig akkor telcsizik ha nem vagyok ott,vagy félrevonul.Azt állítja nem ő vette a motort,hanem a barátja reklám célból.Én viszont tudom,hogy ő volt,csak én elleneztem,mert most nem telik rá.Kölcsönt akart kérni attól aki állítólag megvette,de nekem ez nem tetszett,mert elöbb meg kell keresni,aztán elkölteni a pénzt.Csak a motor érdekli.Azt nézi a neten,a tévében,most meg napok óta azt babrálja egész nap.Nem beszélte meg velem,pedig közös kasszán vagyunk,inkább hazudozik!:(Az árát meg apránként törleszti,bár tagadja,de tudom biztosan.Ha látja rajtam,hogy nem tetszik valami,akkor jobban puncsol,de nem beszéljük meg őszintén.Próbáltam,de tagad.Most ott tartunk,hogy mondtam neki addig nem érdekel,míg őszinte nem lesz.Napok óta nem beszélünk!Próbál közeledni,beszélni (persze nem a problémánkról,csak úgy általában),de én addig nem nyugszom,míg nem őszinte.Ő azt hiszi kézzelfogható bizonyíték hiányában majd megnyugszom,de nem!Biztosan tudom,hogy hazudott!
2008. febr. 8. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:
túl sokat foglalkozol a pasid magánügyeivel és baromság volt közös kasszát nyitni mindenki ossza be a magáét a pénzben nincs barátság! a motor miatt meg ne aggódj az írottakból látom hogy kezdő a mókus, előbb utóbb kicsinálja magát rajta aztán meg is szünik a probléma tárgya meg az okozója is!
2008. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy túl gyakran kéred számon és erre unt rá?

Lehet hogy azért titkolózik, mert a kelleténél jobban belemásztál az intimszférájába.Attól hogy együtt éltek, közös kasszán vagytok lehetnétek egy kicsit szabadabak is.ne kösd teljesen magadhoz, mert meg fogja unni, mint azt is ha állandóan ellenőrzöd minden lépését. Ne az anyja akarj lenni, hanem a párja.Ha zavar ahogy a pénzzel bánik akkor váljatok külön a pénzügyekkel kapcsolatban, és a sajátját költse amire akarja.Az hogy nem beszélgettek amiatt is lehet, hogy neki most minden gondolata a motor körül forog, te viszont erre ugrasz.Nézd el neki, és kérd meg, hogy máskor beszéljétek meg.Te is írod hogy ezek apró dolgok.

2008. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!