Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja még nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja még nem szerelmes 8 hónap után, de úgy vagyunk mint egy rendes pár. Belém szerethet?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk át éjszakákat, bújt mint egy macska, és egyszer közös bébit is említett. Segítsetek.
2010. aug. 11. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mit mond? Akár hazudhatná is, hogy szerelmes. Miért nem elég az, amit látsz?
2010. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

8hónap nem kevés idő..az alatt nem tudott beléd szeretni?:O eléggé érdekes..

de ha te nagyon szereted,akkor várj,még beléd szerethet..:)

2010. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez furcsa. Vagy kamuzik vagy nem is tudom. együtt vagytok minden oké sé 8 honap után még mindig nem szerelmes? Akkor miért van veled? Én nem vagyok olyan emberrel akibe nem vagyok szerelmes. Vagy lehet csak szórakozik...
2010. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert mást mond.


Elvileg az elején szerelmes volt, bár nem mondta. Aztán már kétszer kezdtük újra. Én tiszta szívemből szeretem.


Nem hiszem, hogy szórakozna,hiszen tudja hogy belehalnék.

2010. aug. 11. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha eddig nem történt meg, ezután sem valószínű, hogy megfog.
2010. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De szerelmes volt.Anyámnak is azt mondta, hogy szeret és otthon is bemutatott.:(
2010. aug. 11. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha 8 hónap után sem mozgattad meg annyira, akkor már ezután sem fog. az ember már az elején érzi, hogy lesz-e ebből szerelem vagy sem.
2010. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok szerelmesek, miért vagytok együtt? Ja, tudom, ez most a divat.
2010. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én szerelmes vagyok!
2010. aug. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!