Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit tegyek hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tegyek hogy újra szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel tök jóba voltunk és még alakult is köztünk valami, de jött egy másik lány akivel "csak barátok" és azóta velem nem is beszél. Régebben mindig beszélgettünk meg találkozgattunk de mostmár az is nagyszó ha köszön. ( a kapcsolatunk kb másfél hónap alatt romlott meg. Mit csináljak hogy ismét jóba legyünk? Legalább barátként nem akarom elveszíteni.
2011. ápr. 2. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Dugjatok.
2011. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hivd el magadhoz és mutass csodát neki, le sem tudod majd vakarni magadról.


Ha nagyon fiatalka vagy akkor az fenti visszavonva és csak egyszerüen gáncsold el. Erre is felkapja a fejét.

2011. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mi baja van veled és hogy te szeretnél vele jóban lenni.
2011. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet vele beszélni én már mondtam neki hogy nem akarom elveszíteni de nem érdekli hogy mit mondok. Emiatt a lány miatt eldobta az összes barátját.
2011. ápr. 2. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajna nem sokat tehetsz. Te mindenesetre köszönj neki és légy kedves hozzá. Az az új kapcsolat lehet, hogy nem tart sokáig. De talán keressél másik partnert.
2011. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem járnak együtt csak barátok és a csajnak van barátja.

Am én próbálok vele kedves lenni és mindig köszönök neki de asszem felesleges.

2011. ápr. 2. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!