Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy újra szeressen?

Figyelt kérdés
A volt barátommal kb 1 évig voltunk együtt(kicsit kevesebb), és szeretett engem, de megromlott a kapcsolatunk és most már csak barátként tekint rám, mert már nem szeret. Hogyan szerezhetném vissza? Mit kéne tennem, hogy ne csak barátként tekintsen rám?
2011. júl. 13. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért tekint rád barátként?
2011. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha már no hari. találkozzatok párszor. öltözz fel szépen. öleld meg néha ha nem zavarja. de ne próbáld lekapni, hasonlók. legyél vele és ha nagyonjól elvagytok úgyis kialakul. esetleg ha mögötted van és nem látod akk egy nagyonpicit pucsithatsz is h tetsz neki. de ezek csak ötletek. a lényeg h találkozzatok sokat és nevessetek meg hasonlók és lehet kialakul :)
2011. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló.. hát azért mert már nem érzi ugyanazt a tüzet irántam és azt mondta hogy inkább barát vagyok neki.. lehet hogy az is baj, hogy több mint 2 hónapja nem találkoztunk...:S
2011. júl. 13. 15:45
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló köszi a tippeket :) nem haragszom rá emiatt, és remélem minél hamarabb találkozunk de akkor sem fogom lekapni meg ilyenek :)
2011. júl. 13. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hu, kérdező, elérted, hogy kapj egy választ, ami segít is, nem pedig azt mondja, hogy: hagyd a francba, hisz már nem szerelmes beléd.

Egyébként vedd fel vele a kapcsolatot, hívd el beszélgetni stb.. Van esélyed, ne add fel ! :)

2011. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. júl. 15. 14:00
 7/7 Meg Nem Mondom válasza:
Se, hogy se el kell felejteni. barát és kész. el kel fogadni. A szexen kívül úgy se lesz semmi belőle. Férfiként ezt tudom. Hidd el jobban jársz mindig jön másik, inkább az új jelölttel foglalkozz:)
2011. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!