Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Soha nem szerettem volna anyósjelöltékhez költözni,nem szeretek itt lenni.

Elég távol vagyok a szüleimtől 80km-re.

De itt a pároméknál kaptam munkát az Önkormányzatnál,dolgozni szerettem volna,és a párommal lenni.

Ezért vállaltam el,hogy a jövőnket tervezhessük együtt.

De anyósjelölték olyan furák,mogorvák,és igazán nem szoktunk beszélgetni,szokott kínos csend is lenni.

Soha nem tudok velük beszélgetni,ők sem kérdeznek,és én már párszor próbáltam volna beszélgetni velük,de eredménytelen volt a próbálkozás. 22/L


2011. ápr. 2. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ha rájuk túzol, akkor se változtatnak?
2011. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiús szülők, sajnos nagyon sok esetben nehezen fogadják el azt, aki "elveszi" egyetlen fiúkat. Sok idő, türelem és rengeteg kompromisszum kell ahhoz, hogy befogadjanak. Próbálkozz, még ha nem is szívből jön, kedvesebb, "gyerekesebb" lenni. Lepd meg néha az anyóst kis, váratlan ajándékkal. Talán megtörnek.
2011. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia én éppen ezért válok. A feleségemmel édesanyámhoz költöztünk másra nem telet (albérlet). Két hónapig bírta majd elkezdett menekülni. Most hazaköltözött az édesanyához ahová én nem mentem. (Az édesanyja többször dobta ki a feleségem a házából mint egy nő a haját festi évente.) Most válunk.
2011. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

4 éve folyamatosan próbálkozom,hogy elfogadjanak.

De nem,egyszer ilyenek,másszor olyanok.

Gazdagok,és egy egyszerű családból származom.

Inkább legyek szegényebb,de legalább nem ilyenek a szüleim mint az anyósjelölték!

2011. ápr. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!