Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem az exem?

Figyelt kérdés
Szakított velem mert a volt barátját szereti ez 2 hete kb és azóta együtt is vannak. Tartjuk a kapcsolatot, ma úgy van hogy megyek az ő városába egy lánnyal találkozok, és megbeszéltük hogy mi is összefutunk. Aztán írtam hogy még se megyek mivel nem érek rá akkor írta hogy beszélni akar velem személyesen. Mondtam hogy átszaladok egy 30-40 percre és mondta hogy találkozzak a másik csajjal is mert úgy megnyugszik hogy nem csak érte mentem át. Nekem van egy gyanúm (ők ezzel a csajjal haragban vannak) és ezért akarja hogy átmenjek és hogy a csajt pofára ejtse azzal hogy végül vele találkozok . Mert tudja hogy én bejövök a lánynak de nekem a lány nem.. Szerintetek is ez van benne?
2011. ápr. 2. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ehhez ismernünk kellene a lányt. Lehet benne ez is, de lehet, hogy tényleg jót akar neked, és szeretné, hogy legyen új barátnőd. vagy hiányzol neki, de nem akarja bevallani, talán még magának sem, és így a másik csaj miatt mész, de vele is találkozol..

ki tudja :D

2011. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez egy büdös nagy ripacs g.ci :))))! átmentem hozzá azért hogy vissza adja a cuccaimat amire semmi szükségem, meg hogy kiosszon mert a bnőivel beszélgetek pfej...
2011. ápr. 3. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!