Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság egy olyan jó csajt sem lehet találni, aki hűséges, és nem a pénz számít neki?

Figyelt kérdés
Belefáradtam már, hogy állandóan csalódás ér, inkább már leszek pap.
2011. ápr. 1. 22:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szerencsés... De kivétel erősíti a szabályt! :)
2011. ápr. 1. 23:21
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha jó pasi vagy akkor nem lehetetlen.Ha nem,akkor is van esély,csak ki kell várni...jó sokáig.Meg persze a mai csajoknál a pénz sem mellékes.

21/l

2011. ápr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem érdekel a pénz, amíg annyi van, hogy tisztességgel meg lehessen belőle élni, spórolni kicsit nem nagy kunszt

Eszméletlen lojális vagyok mind barátságban, mind szerelemben

Sajnálom, de én is foglalt vagyok!

20/l (párom 23/f)

2011. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is erősítem a szabályt. Ráadásként pár nélkül vagyok. De veled első benyomás alapján nem kezdenék, mert azt szeretem, ha a "nem jó csajok" ugyanolyan konkurensek, mint a... khm, jók. Ugye érted.
2011. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem erről megvan a véleményem nőként. Ha elmegyek valahova szórakozni, akkor szinte percenként jön oda valami pasi, hogy meghívhat-e valamire (pedig én kifejezetten konzervatívan öltözöm, általában kendő van a nyakamban és még a vállamat se szoktam kitenni). Namármost ha esetleg azt mondom, hogy igen, és miután beszélgetünk, rájövök, hogy ő nem az én emberem, akkor fel vannak háborodva, pedig az esetek 100%-ában felajánlom, hogy a saját italomat fizetem. Persze, ha esetleg lelépek mégis, akkor ezek a srácok az elsők, hogy bezzeg arra jóvoltam, hogy meghívassa magát. Tudod nekem meg ebből van elegem, hogy mindenki meg akar vásárolni egy pohár kólával.

Tudod a lányoknak 2 választásuk van: vagy "meghívatják" magukat, és akkor a pénzre hajtanak, vagy pedig ha visszautasáítják a meghívást, akkor a srác konstatálja, hogy nem akarjuk őt megismerni...

2011. ápr. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A "jó csaj" nálam nem feltétlenül azt jelenti, hogy modell alkat legyen, persze nézzen ki valahogy, de nem csak a külsőség a legfontosabb.Értelmes, ne legyen beteges "világfájdalma", jó beszélgetőpartner, stb...

2011. ápr. 2. 09:28
 17/21 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy egyetlen jó pasit se lehet találni, aki a belsőt nézné és nem a cicit?
2011. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Megjegyezném a férfiak hűtlenebbek, mert ők a vizuális típusok, és már áll a farkuk egy jól gömbölyödő melltől, aztán meg mennek félre, ha úgy adódik, kisbabát, feleséget letojva. (elég GYK-n is körbe nézni, szörnyű mit művelnek egyesek, mert én nem általánosítok...)


Én is hűséges vagyok, kőkemény elv, a pénzt még pont letojom, de már 5 éve kapcsolatban vagyok, plusz úgyse vagyok neked jó nő. Ne a cicababák között keresgélj.

21/L

2011. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne a GYK-s tapasztalatokból indulj ki, ebből max annyit lehet leszűrni, hogy több nő panaszkodik itt, mint férfi. A nők között is pont ugyanannyi a hűtlen... Mondom ezt nőként.
2011. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jó, nem írtam bele, mert úgyse hiszik el, amit írok (mert mindig a nő hibás, sz*r, szemét, pénzéhes, f*sz éhes, stb. /irónia, ha valaki nem érti/), de az életben is ezt tapasztaltam eddig. Pasi el, gyerekkel marad az anyuka vagy terhesen.(2 barátnőm esete pl.)
2011. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!