Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság már mindenkit csak a...

Manapság már mindenkit csak a pénz hajt?

Figyelt kérdés
Az a embrek álma ,hogy gazdag legyen elismer? Vagy legyen meg minden amire csak az ember vágyhat? Esetleg csak gondtalan élet nyugalom egészség család semmi cél nélkül?
2010. aug. 22. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
élet nyugalom egészség család ? mindegyikhez pénz kell, de ne is foglalkozz vele
2010. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hogy gazdag hanem kibírja hó végéig....de mondhatjuk hogy pénz hajt...vagy a pénz nem boldogít de jó ha van..
2010. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pénz nélkül semmit sem lehet csinálni. Ezt a kérdést sem tehetted volna fel pénz nélkül.


Az embereket különböző dolgok hajtják, de mindegyikhez pénz kell.

2010. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
van akit a mákos lecsó, meg a tartár..
2010. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na ez az. A mai világban örülhetünk, hogy a levegő még ingyen van. Amúgy meg gondolj bele, egy életed van, amit én személy szerint igenis szeretnék a lehető legjobban kihasználni. Ne kelljen nélkülözni. Nem vágyom 500millás palotára és 6kocsira a felhajtón, de amit úgy érzem, hogy szeretnék, arról ne kelljen lemondani. Sajnos sok mindenről le kell, de nem panaszkodom, lehetne rosszabb is. Nem minden a pénz, de ha van az nem árt. Ha beteg leszel, elég sokba kerül. Vagy jól esne néha elutazni a családdal, szórakozni. Ezek mind hozzájárulnak ahhoz, hogy boldog legyen valaki. Hülyeség, hogy nem kell pénz, mert igen is kell. Meg, hogy a pénz nem boldogít. Igenis boldogít ha azt csinálhatod amit szeretsz az boldogsággal tölt el, és manapság már mindenhez kell pénz. Az álszent emberek mondják csak, hogy nincs rá szükség. Én is szívesebben élnék egy olyan világban ahol ez lenne az utolsó dolog amire gondolni kéne. Pedig nem vagyok anyagias típus. Sosem érdekelt a pénz mennyisége, de ennek ellenére reális vagyok!
2010. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A pénz nem boldogít. De minden ami igen, az pénzbe kerül."

Cél nélkül? Az már rég rossz, ha az embernek semmi célja nincs az életben.

Ki ne szeretne szép helyekre utazgatni, kényelemben élni?

Ehhez viszont pénz kell. És attól még lehetnek az embernek barátai, egészsége, családja, hogy pénze is van. Meg a nyugalom sem kizárt.

Sok pénzem lenne, ledobnám magam a tengerpartra, és nyugi van, senki sem zavar.:)):P

Nem kell ahhoz "celebnek" lenni, hogy legyen pénzem.

2010. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A család,az egészség, a nyugodt,normális élet elég cél egy embernek! Ha ettől többre vágyik: pénzre,karrierre az már nem feltétlen fontos,csak egy plusz.
2010. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze igaz ,hogy kell valamennyi pénz de olyan dolgok is vannak amihez nem kell pénz.Mondlyuk egy jó társasághoz vagy szerelemhez nem kell pénz ahoz ,hogy jól érezze magát az ember ahoz se kell sok pénz.De az emberek mindig teljes kényelemre meg vagyonra vágynak.De ha az embernek mindene meglenne azse élet.Persze vannak olyan helyzetek mikor kell pénz pl. kórház meg egyéb de ahoz ,hogy jó élete legyen valakinek nemkell sok pénz szerintem.
2010. aug. 22. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Manapság már mindenkit csak a pénz hajt?


nem mindenkit, de engem speciel igen. normális családban nőttem fel, anyámmal remek a kapcsolatunk, apámmal is bár őt ritkábban látom, meg fogjuk rá húgommal is (szóval olyan testvéries, ha érted. :D), tehát tudom milyen egy normális család. szegénynek sem hívnám magunkat, bár azért nem kapok/kaptam meg mindent amit akarok, de az átlaghoz képest talán kicsit jobban élünk.

viszont én szeretem a szép házakat, a szép kocsikat, ruhákat, drága mobilokat, számítógépeket, és még sorolhatnám, és szeretném hogy ezek közül bármit megvehessek magamnak amit akarok. és igen, elismert is szeretnék lenni, nem akarok egy névtelen akárki maradni. Mint írtam, tudom milyen egy normális család, tehát tudom, hogy mit 'veszítek'.

Szerintem az egész igazából arról szól, hogy kinek mi a fontosabb, többségben pedig nyilván azok vannak akik inkább a családot választanák, szóval szerintem a hozzám hasonló emberekből sokkal kevesebben vannak. Az egészség meg természetesen mindenkinek ugyanolyan fontos...

2010. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"de ahhoz ,hogy jó élete legyen valakinek nem kell sok pénz szerintem."


Sok pénz nem is, de valamennyi igen! Ezt te is belátod, mert azt írtad "nem kell sok pénz" és nem pedig azt, hogy egyáltalán nem kell.

2010. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!